Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AC Valhalla Świt Ragnaroku - Łowiectwo i zbieractwo

Zbieranie krzemu i materiałów, ulepszanie hugrowydzieracza.

Łowiectwo i zbieractwo to jedno z zadań w Assassin's Creed Valhalla, które rozegrasz w ramach dodatku fabularnego Świt Ragnaroku (ang. Dawn of Ragnarok). W ramach tej misji odnajdziesz krzem i inne potrzebne komponenty, by potem ulepszyć u kowala hugrowydzieracz.


Na tej stronie:


Znajdź odpowiednio dużo krzemu i innych materiałów

Zadanie to odblokujesz po ukończeniu misji głównej Dar dla boga. W pierwszej kolejności musisz zdobyć krzem i materiały do ulepszania hugrowydzieracza.

Krzem zdobędziesz podczas najazdów na Mylny (1), specjalne osady rozsiane na mapie. Przypominają one najazdy z podstawowej wersji gry.

Musisz udać się tam na pokładzie okrętu. Gdy podpłyniesz do Mylny, wciśnij wskazany na ekranie przycisk (2), by rozpocząć najazd.

Potem musisz już tylko dostać się do krzemu - jego lokalizacja oznaczona jest specjalną ikonką (3). Po dotarciu do niego, wejdź z nim w interakcję (4), by go złupić i zyskać dwie sztuki tego minerału.

Pozostałe materiały potrzebne do ulepszania hugrowydzieracza zdobędziesz pokonując wrogów bądź też ze skrzyń (5), które znajdziesz w osadach i miastach.


Odwiedź kowala

Po zebraniu materiałów udaj się do dowolnego schronienia i odszukaj tam kowala - będzie na niego wskazywał znacznik misji. W trakcie rozmowy z nim wyświetli się okno, za sprawą którego będziesz mógł dokonać wybranych przez siebie ulepszeń - w zależności od pozyskanych materiałów.

Cały proces ulepszania szczegółowo opisujemy na stronie ulepszanie mocy Odyna.

Następnie: AC Valhalla Świt Ragnaroku - W poszukiwaniu schronienia

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - Dar dla boga

Komentarze