Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AC Valhalla: Oblężenie Paryża - jak zacząć, misja startowa

Wymagany poziom.

Dodatek Oblężenie Paryża do Assassin's Creed Valhalla jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy Przepustki Sezonowej, a także tych, którzy zakupią DLC oddzielnie w PS Store, Xbox Store czy na Ubisoft Connect.

Rozpoczęcie przygody we Francji to jednak nie kliknięcie opcji w menu głównym gry. Należy wykonać określone czynności, żeby zacząć zabawę z zawartością nowego dodatku.

Rekomendowany poziom mocy dla przygody z dodatku Oblężenie Paryża to poziom 200.

Na szczęście wiele nie jest wymagane. Musisz po prostu wrócić do Kruczej Przystani, głównej bazy Eivor. Na ekranie od razu wyświetli się list (1) informujący o przybyciu gości z Francji.

Aktywuje się misja zatytułowana Obcy niosący podarki. Cel zadania każe ci przejść kawałek dalej, na prawo od sali biesiadnej, gdzie powstał nowy budynek - dom gościnny. Wystarczy, że zbliżysz się do kobiety (2) siedzącej przed budynkiem, a zacznie się scenka.

Podczas scenki goście wyjaśnią, że potrzebują pomocy w zorganizowaniu najazdu na Paryż i walki z królem Karolem Otyłym. Później nastąpi biesiada. Eivor obudzi się rano i będzie musiała tylko porozmawiać z Pierrem w domu i wybrać opcję gotowości wyjazdu do Francji (3). To wszystko.

Scenka przerywnikowa pokaże, jak podróżujesz na kontynent. Przejmiesz kontrolę na rzece nad statkiem i oficjalnie rozpocznie się twoja przygoda w nowym regionie.

Zobacz też: AC Valhalla: Oblężenie Paryża - misje buntowników

Strona główna: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Komentarze