Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedź GTA 6 już w grudniu? Absurdalna teoria fanów

Tak ma sugerować zwiastun odświeżonej trylogii.

Część fanów GTA jest przekonanych, że Rockstar Games w połowie grudnia zapowie długo oczekiwaną szóstą odsłonę gangsterskiego cyklu. Źródłem dość szalonej teorii jest niedawny zwiastun kolekcji Grand Theft Auto: The Trilogy The Definivite Edition.

Uwagę miłośników serii zwróciła scena z 40 sekundy trailera, a konkretnie tablica rejestracyjna motocyklu używanego przez Tommy'ego z Vice City. Pod nazwą miasta umieszczono ciąg znaków ICSLV.

Czy tablica rejestracyjna faktycznie ma ukryte przesłanie?

Fani uważają, że pierwsze trzy litery to skrót od wyrażenia „is coming soon”, co można przetłumaczyć jako „nadejdzie wkrótce”. Twierdzą, że LV jest zaś liczbą 55 zapisaną w formacie rzymskim.

Według internautów, pełne hasło z tablicy rejestracyjnej brzmi: „Vice City nadejdzie wkrótce, 55”. Miłośnicy cyklu wierzą, że liczba oznacza, że właśnie po tylu dniach od publikacji materiału o remasterach zostanie udostępniony zwiastun GTA 6, a więc 16 grudnia.

Oczywiście to tylko teoria, która ma wiele niewiadomych i wydaje się mało prawdopodobne, by znalazła pokrycie w rzeczywistości. Przede wszystkim nie jest jasne, czy Rockstar Games faktycznie chciało przemycić w trailerze ukryty przekaz. Poza tym należałoby założyć, że kolejna odsłona cyklu przeniesie graczy do Vice City.

Serwis Dexerto zwraca jednocześnie uwagę, że okres zbliżony do 16 grudnia w kontekście terminu prezentacji GTA 6 pojawia się w kilku nieoficjalnych informacjach o projekcie.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze