Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

A jednak się da. Fanka Skyrima odtworzyła się perfekcyjnie w edytorze postaci

Ma nawet instrukcję dla osób chcących zrobić to samo.

Każda ludzka twarz jest na tyle skomplikowana i unikalna, że nawet z rozbudowanym kreatorem postaci w grach, odtworzenie konkretnej osoby jest dużym wyzwaniem. Fanka Skyrima udowadnia jednak, że jest to możliwe.

AureliaRiddle przeniosła najpierw siebie, a następnie swojego ojca do świata Bethesdy. Trzeba przyznać, że wyszło jej to niemal perfekcyjnie. Użytkownikom Reddita wyraźnie spodobała się praca dziewczyny - post ma już niemal 25 tys. „polubień”.

Autorka przyznaje, że z domyślnymi opcjami kreatora postaci tak dokładne odtworzenie wyglądu nie byłoby możliwe. Fanka Skyrima ma zainstalowanych co najmniej kilka modów, które wprowadzają nowe możliwości edycji, a także czynią twarze bardziej szczegółowymi.

AureliaRiddle twierdzi, że odtworzenie własnego wyglądu zajęło jej ok. 2 godziny. Ma też zaskakująco dokładną instrukcję postępowania dla osób, które chciałyby osiągnąć taki poziom, jak ona:

  1. Wykonaj 2 zdjęcia swojej twarzy - jedno od przodu, drugie z boku. Mina musi być neutralna
  2. Podziel zdjęcie od przodu na pół i zadecyduj, która połowa twarzy „bardziej ci się podoba” (jest to związane z faktem, że kreatory zazwyczaj pozwalają tworzyć tylko symetryczne twarze)
  3. Wykonaj lustrzane odbicie wybranej połowy, aby powstała pełna twarz
  4. Wydrukuj obrazek, a potem złóż go na pół wzdłuż pionowej osi. Pozwala to przykładać zdjęcie do ekranu i na jego podstawie dorabiać identyczną drugą połowę
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze