Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

70-latek spędził w Skyrimie już 20 tys. godzin

Ale nie ma wszystkich osiągnięć.

Użytkownik społecznościowego forum Reddit pochwalił się członkiem rodziny, który spędził w popularnym Skyrimie już niemal 20 tysięcy godzin.

Jak szybko podliczyli inni użytkownicy, daje to - w przeliczeniu - ponad 810 dni, 27 miesięcy lub 2,25 roku. „Ta osoba spędziła całe dwa lata w Skyrimie” - komentuje niejaki „NuttyWizard”.

Nieźle

Autor wpisu wyjaśnia, że mowa o „70-kilku” letnim wujku na emeryturze. „Ma tytuł włączony niemal cały czas, nawet gdy śpi. Gra niemal codziennie od dnia premiery - napisał, co wydaje się po części tłumaczyć „nabicie” tak imponującego wyniku.

„Nawet jeśli tylko połowę tego czasu spędzono na faktycznym graniu, nadal daje to cały rok” - zauważa przytomnie kto inny.

Rzut oka na profil na Steamie ujawnia, że mężczyźnie brakuje jeszcze pięciu osiągnięć, nawet po tak długim czasie gry. „Nie przejmuje się osiągnięciami i wszystkie zdobył pasywnie. Gra też z modami, które blokują achievementy” - tłumaczy krewny.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze