Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

7 Days to Die - tworzenie przedmiotów

Przygotowywanie broni, narzędzi i elementów budowlanych.

Tworzenie własnych przedmiotów to podstawa rozgrywki w 7 Days to Die. Możesz wykonywać zarówno bronie i narzędzia, medykamenty, jedzenie jak i elementy służące do wznoszenia konstrukcji. Z tej strony dowiesz się jak to robić.

By rozpocząć tworzenie przedmiotów wciśnij klawisz Tab. Otworzy tym samym okno wytwarzania. Po lewej stronie znajdziesz listę dostępnych przedmiotów (1) - pozycje zabarwione na biało możesz stworzyć, te na szaro oznaczają brak materiałów lub spełnionych wymagań.

Kliknij na interesującą cię pozycję, by wyświetlić opis przedmiotu. Znajdziesz tutaj koszt wytworzenia (2) jednej sztuki - czyli materiały, które musisz wcześniej zebrać. Jest tu także czas potrzebny na stworzenie przedmiotu (3). Po określeniu ilości sztuk (4) wciśnij po prostu przycisk Wytwórz (5) - lub klawisz W - by rozpocząć tworzenie przedmiotów.

Po krótkiej chwili wytworzony przedmiot pojawi się w ekwipunku. By go wykorzystać, możesz na nim kliknąć i wcisnąć stosowną opcję bądź po prostu przenieść go na pasek skrótów (6) i wykorzystać powiązany z nim klawisz.

Początkowo będziesz mógł tworzyć niewiele przedmiotów. Kolejne receptury znajdziesz w świecie gry bądź kupisz od handlarzy pod postacią schematów lub nauczysz się za sprawą konkretnych atutów. Znajdziesz tutaj także elementy budowlane - jak ściany, ogrodzenia, pułapki czy meble - które potem możesz zainstalować.

W miarę pozyskiwania nowych i bardziej wartościowych materiałów, staraj się wymieniać sprzęt na lepszy. Broń i pancerz umożliwią ci sprawniejsze radzenie sobie z zagrożeniami, a lepszej klasy narzędzia przyspieszą pracę.

Następnie: 7 Days to Die - najlepsze atuty na start

Spis treści: 7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On 7 Days To Die

Najnowsze artykuły