Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

7 Days to Die - kondycja: wytrzymałość postaci, odnawianie

Jak uzupełniać wytrzymałość postaci, regeneracja staminy.

Kondycja jest drugim - obok zdrowia - zasobem postaci, na który musisz uważać w trakcie rozgrywki w 7 Days to Die. Wpływa ona na zmęczenie postaci, a co za tym idzie na jej mobilność i możliwość walki. Z tej strony dowiesz się jak regenerować ten wskaźnik.

Pasek kondycji (1) widoczny jest cały czas na ekranie - to wskaźnik z ikonką buta. Wyczerpuje się gdy biegasz sprintem, skaczesz, atakujesz lub wykorzystujesz narzędzie do zbierania surowców. Gdy zostanie opróżniony, nad paskiem skrótów pojawi się informacja o braku wytrzymałości (2).

By zregenerować kondycję musisz po prostu odpocząć - przez kilka sekund poruszać się jedynie marszem i nie wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Możesz przyspieszyć regenerację za pomocą żywności i napojów - oferują one procentową premię do regeneracji wytrzymałości (3).

Musisz cały czas monitorować stan tego wskaźnika, szczególnie, jeśli walczysz z przeciwnikami. Gdy się w pełni wyczerpie, nie będziesz w stanie się bronić - nie możesz wtedy wykonywać ataków ani uciekać od wrogów sprintem. Jeśli kondycja wyczerpie się w nieodpowiednim momencie, bardzo szybko może doprowadzić to do śmierci postaci.

Następnie: 7 Days to Die - naprawa przedmiotów i budynków

Spis treści: 7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: 7 Days to Die - zdrowie: regeneracja, leczenie postaci

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze