Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

250 kluczy do bety The Elder Scrolls Online

Zgarnij kod teraz w naszym giveawayu, a w losowaniu Eurogamera kolejne 1400 kodów w puli!

W najbliższy weekend Bethesda przeprowadzi kolejną fazę zamkniętych testów The Elder Scrolls Online, sprawdzając możliwości serwerów pod obciążeniem dużej liczby graczy. Testy rozpoczną się w piątek, 28 lutego, o godzinie 18.00, i potrwają do poniedziałku, 3 marca, do 5:59 rano.

Gracze, który nie mieli jeszcze okazji dołączyć do rozgrywki, będą potrzebowali kluczy.

Przygotowaliśmy dla Was dwa rozwiązania:

  • Jeśli nie zdążyłeś, nic straconego! Nasza redakcja centralna również rozdaje kody, ale w losowaniu. Wystarczy przejść na angielską wersję Eurogamera, podać swojego maila w formularzu i cierpliwie czekać - w puli jest 1400 kodów. Ważne: mail nie zostanie wykorzystany nigdzie indziej, tylko w celu losowania.

Więcej informacji na temat ostatniej fazy testów znaleźć można w naszych obszernych wrażeniach. „Pierwszy kontakt z The Elder Scrolls Online to przyjemne doświadczenie. Wszystkie elementy charakterystyczne dla sieciowych RPG są tu obecne i zrealizowane porządnie” - napisał Mateusz.

Pełna wersja zadebiutuje 4 kwietnia na PC i Macach, a w czerwcu gra trafi także na konsole.

Życzymy powodzenia w zabawie i do zobaczenia w The Elder Scrolls Online!

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze