Ostatnie komentarze

Jurus 20 sekund(y) temu @SebaOnePL Słownik ortograficzny przede wszystkim.
SebaOnePL 18 minut(y) temu @ultra-tonysoprano przeczytaj recenzje, Q&A czu analizę techniczną, a wszystkiego się dowiesz. Nie wiem po co dublować materiały.
ultra-tonysoprano 26 minut(y) temu Co jest, dzisiaj nikt nie pisze o Horizon Zero Down? Obraziliście się czy co?
Dzień bez piętnastu artykułów o HZD dniem straconym. Chciałem poczytać o grafice trochę i wogule o czym jest ta gra
ultra-tonysoprano 30 minut(y) temu Post usunięty
grzegorzpietrucha1 39 minut(y) temu A co z PC też będzie?
Zbyszek_Jankowski 45 minut(y) temu @DzikiChrzan Dokładnie. Nie chcemy w żaden sposób wiązać złotej rekomendacji z dawnym arcydziełem. Arcydzieło było zbyt jednoznacznym, bardzo mocnym określeniem, które pasowało zaledwie do kilku gier w ciągu ostatnich 5 lat. Złota rekomendacja oznacza, że gra jest na pewno wybitna w swojej kategorii, a autor recenzji po prostu wyróżnia ją zdecydowanie na tle innych gier. Reszta informacji w tekście, bo to, że jest złota rekomendacja, nie oznacza, że gra przypadnie każdemu do gustu. :)
SebaOnePL 46 minut(y) temu Dobra sprawa dla kogoś kto nie jest namiętnym graczem. Mam kolegę, który dostał na prezent PS4 z dwoma grami ale jest raczej niedzielnym graczem i nie chce płacić po 200 zł za jedną grę. Dla niego taki abonament byłby idealnym rozwiązaniem bo nie miał wcześniej konsoli więc nie ma ogranych klasyków, a też nie przykłada wielkiej wagi do rozdzielczości czy daty wydania gry.
SebaOnePL 1 godzina temu Należało się tego spodziewać skoro Twitch został kupiony przez Amazona. Kolejny kanał sprzedaży.
SebaOnePL 1 godzina temu Ciekawy "transfer" :-)
Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia na nowym stanowisku.
Mateusz_Zdanowicz 2 godzin(y) temu @Damiand95 Nie. Przynajmniej ja tego tak nie traktuję. Choć sam świat Numenery jest małym arcydziełem, to gra ma jednak pewne drobne wady.

Złota Rekomendacja oznacza po prostu, że autor chce wyróżnić grę nieco bardziej niż srebrną : )
DzikiChrzan 2 godzin(y) temu @Damiand95 Myślę, że to dość oczywiste. Bardzo dobre gry otrzymują rekomendację, a wybitne złotą. Po co chcesz to przyrównywać do starego systemu?
Damiand95 2 godzin(y) temu Złota rekomendacja = dawniejsze arcydzieło?
sewerynmikolajczyk 2 godzin(y) temu Jest mały błąd w zdaniu powinno być " pamiętaj aby wykonać arcymistrz laski rynsztunek szkoły kota " a nie wilka
Sasilton 2 godzin(y) temu @Daniel_Klosinski
Moje źródła nie zawiodły. Gra odpali nawet na win7.
jose1617 3 godzin(y) temu Nie wydaje mi się, że Switch ma słabą baterię. Posiada bardzo pojemne ogniwo, ciężko by było do tak małej konstrukcji wcisnąć coś większego. Po prostu od dawna obserwujemy, jak moc urządzeń mobilnych stale rośnie, a wydajność dostępnych baterii nie nadąża. Stąd m.in. telefony są coraz większe, żeby zmieścić większą baterię.
Czekolada 3 godzin(y) temu 100 euro za gręz wszystkimi dodatkami. :)... Trzykropek czystej nienawiści
Jerzy_Danilko 4 godzin(y) temu @ultra-tonysoprano Masz rację, ale od samego początku warto wyrabiać w sobie dobre nawyki. Chowanie się po krzakach i nie tworzenie wokół siebie zbyt dużo hałasu będzie kluczowe w dalszych częściach gry, gdzie natrafisz na o wiele trudniejsze do pokonania maszyny.
Taryf 5 godzin(y) temu Czytając ile jest powiązań i zależności na relacji przyczyna-skutek życzę powodzenia autorowi/autorom poradnika :)
Taryf 5 godzin(y) temu @tytacz Owszem. Fajny, ale taki... jakby urwany. Trzeba poszukać streamów, gdzie Comb grał w P:T. Sporo opowiadał o powstawaniu gry i chyba ten wątek też opisywał.
tytacz 5 godzin(y) temu @Taryf Mi najbardziej w pamięci zapadła chyba tylko Anna z Planescape. Świetny wątek.
Taryf 5 godzin(y) temu @Mateusz_Zdanowicz Tak w sumie... to jakoś romanse z BG2 nie zapadły mi w pamięć. Raczej starania, żeby Keldorn nie zabił Viconni (pisownia z pamięci).
Pamiętam dużo fajnych zadań pobocznych (Edwin i jego transformacja) ale romanse jakoś... mi umknęły.
Zbyszek_Jankowski 5 godzin(y) temu @Taryf Filarem? Przeszedłem dwa razy Wieśka 3, i jakoś tego nie odczułem. Romansowałem ze wszystkimi kobiecinami lub z wybranką przy drugim podejściu, i jakoś nie odczuwa się zasadniczego ciężaru. Oczywiście, można kobiety "stracić", co ma wpływ na ich obecność lub nie, ale nie przesadzajmy, że był to filar.

Mam też wrażenie, że same romanse były dość sztampowe - no właśnie, może o tyle przewidywalne, że wynikają z powieści. Natomiast zaskakujący był mini-quest, gdy "kocham" powiedzieliśmy do obu kluczowych partnerek Geralta.

Jeśli chodzi o "romanse", to najbardziej zapadła mi Jack z Mass Effect 2. Twarda jak lód, ale jak i lód, może się roztopić. :)
Mateusz_Zdanowicz 6 godzin(y) temu @Taryf Ale to zupełnie inna sprawa i mam wrażenie, że inaczej się to odbiera, jeżeli czytaliśmy książki szczególnie - bo dobrze znamy Geralta i jego przeszłość.
Taryf 6 godzin(y) temu @Alexy78 W Wieśku3 romanse były jednym z filarów fabuły ;)
Alexy78 6 godzin(y) temu @Mateusz_Zdanowicz no i w Wieśku trzecim.
Ale fakt - jak na siłę i z "buta", to potwierdzam, lepiej jak ich nie ma.
Mateusz_Zdanowicz 6 godzin(y) temu @Alexy78 Romanse... może i byłyby dobre, gdyby ktoś umiał dobrze je pisać. Ja się cieszę, że nie są wciskane na siłę (np. w Pillars of Eternity ich nie było i nie będzie w sequelu, bo twórcy mówią jasno: nie potrafimy dobrze tego zrobić). Jedyne porządne i realistyczne w miarę były chyba w Baldur's Gate 2.
Alexy78 6 godzin(y) temu Złoto? Oj, ktoś się rozpędził...
Jedno jest jednak pewne - zagrać w ten tytuł, to tylko na PC.
Szkoda, że nie ma (dobrowolnych) romansów, bo te potrafią urozmaicić zabawę. Ciekawym zaś jest poznawanie historii z minimalizacją walk - trochę jak czytanie komiksu. Tytuł do sprawdzenia - zaraz po Horizon i Nier, a może pomiędzy ;)
Hivess 7 godzin(y) temu małe ostrzeżenie dla konsolowców - ponoć wersja ps4 ma sporo irytujących błędów, nieobecnych na PC (stąd większość recenzji była z wersji PC właśnie)
DominikSnow 7 godzin(y) temu Podoba mi się ostatnio jak wydawcy zapowiadają gry, znaczy w miare krótko do premiery, a nie że czekasz 3 czy 5 lat na wydanie. :) Jest zapowiedź, parę miesięcy później jest gra na rynku i to jest fajne. :)
DominikSnow 7 godzin(y) temu Ach, to były czasy. Przez całego Planescape nie przebrnąłem. Ale byłem młody i głupi, więc tym razem powinno być lepiej. To uniwersum jest świetne, po prostu miażdżące, chociaż bariera wejścia do tego klasycznego RPG nie jest mała, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do dzisiejszych action-RPGów w stylu Mass Effecta czy Wiedźmina. Tak czy owak, gra na celowniku, szczególnie że widzę pierwszą złotą rekomendację po odrzuceniu ocen. :)
Frogens 7 godzin(y) temu Musi być na 7 przecież sami by sobie w stopę strzelili wydając tylko na 10 a co do wymagań to dziwne że tak szybko podali.
Frogens 7 godzin(y) temu Szacunek dla niego spełniać marzenia można nawet w jego wieku.
Cyb0org 7 godzin(y) temu @Daniel_Klosinski jak Tomb Raider, jak Uncharted, Batmany, AC i inne takie. Przecież to jest świetna marka a ostatnio to tylko LEGO do niej nawiązywało (o słabym filmie nie wspomniałem celowo). Wyobraź sobie taki crossover z panną Croft dodatkowo. =]
Taryf 8 godzin(y) temu @Mateusz_Zdanowicz

Tak. Były obawy, że przy takiej ilości tekstu będzie to nieczytelne przy grze na TV.
Dobra, ale skoro grałeś na PC - to tutaj mi nic nie podpowiesz więcej :)
Przekonam się dziś po pracy :D
Mateusz_Zdanowicz 8 godzin(y) temu @Taryf
Tak, możemy odsyłać towarzyszy, którzy zazwyczaj wracają do jakiegoś swojego miejsca, o czym nam mówią. Ale jest to trochę niedopracowane, bo nie możemy odesłać kogoś w trakcie dialogu z potencjalnym innym kompanem, tylko musimy zacząć osobną rozmowę z tym, kogo chcemy odesłać.

Sterowanie kontrolerem jest... OK. Wszystko niby wygodnie, ale dla mnie to zupełnie nie pasuje do takiej gry. W końcu grałem na PC.

Czcionka w porządku. Grałem na PC, a zakładam, że chodzi ci o grę na telewizorze/konsoli.
Taryf 9 godzin(y) temu 1. Wędruje z maksymalną grupą. Spotykam NPC zdolnego dołączyć do drużyny. Mam możliwość "odesłania" wybranej osoby w konkretne, neutralne miejsce (jak karczma w Planescape")?

2. Jak sterowanie padem?

3. Czcionka nie jest za mała? Dobrze się czyta?


Jeżeli odpowiedzieliście na to w Videorecenzji to przepraszam, ale nie mam technicznie możliwości odpalić filmiku teraz... :(
Szejmas 9 godzin(y) temu Eeeeeee, że co? :D
karolniecik 9 godzin(y) temu @Szejmas trailer nudny i generyczny, pełen sztampy i zupełnie nie jak historia osadzona w śródziemiu :( Miałem nadzieję że po grze jednego pomysłu postarają się o coś więcej. Puki co wygląda jednak na to że będzie to znów mechanika > historia, nie mam z tym problemu tylko czemu sygnować to marką middle-earth. Tolkien przewraca się w grobie :(
Daniel_Klosinski 10 godzin(y) temu @Cyb0org Uncharted? :D
andrew666 16 godzin(y) temu @XaneSD A może nie i to tylko wydumane założenia z braku informacji, czytaj - bzdury.
XaneSD 18 godzin(y) temu @andrew666 A może od początku gra jest projektowana tylko pod DX12? Może stwierdzili, że z Win10 korzysta już tyle użytkowników, że nie opłaca im się przystosowywać gry do starszego systemu? Nie można oceniać wszystkiego przez pryzmat swoich upodobań. Nie chcesz korzystać z Win10? Nie ma problemu. Przecież nikt nikogo nie zmusza. Pretensje można mieć do MS, że wydali nowego DXa tylko pod Win10. Twórcy gier tylko się dostosowywują do sytuacji.
ultra-Scorp 19 godzin(y) temu Gram już bardzo długo na PS4. Ta gra to narkotyk. Swietna, odprezajaca, mila odskocznia od pifpafow. A ze jestem fanem Harvest Moona to wiedziałem co mnie czeka.
Cyb0org 20 godzin(y) temu A co z serią Indiana Jones ja pytam??? JA CHCĘ INDIANĘ W STYLU TOMB RAIDERA!!!

Dziękuję... Już mi lepiej.
aves 21 godzin(y) temu kurcze nie wierzę że małe studio jest w stanie zrobić taką grę świetnie to wygląda
andrew666 22 godzin(y) temu No co za mendy, to pierwsza cześć sprzedała się ponad 2mln+ na pc, a oni teraz sobie podcinają kupców i tylko na w10, no nie wydaje mi się.
adelvent 22 godzin(y) temu @ChorizoSausage Pięknie to napisałeś. Zgadzam się.
adelvent 22 godzin(y) temu Kupię. Tylko nie wiem czy na ps4 czy xone?
Daniel_Klosinski 22 godzin(y) temu @Szejmas Być może czasowe, jak było z Dead Rising 4.
ChorizoSausage 23 godzin(y) temu Yay! Jedna z najbardziej niedocenionych gier ostatnich lat! Nie wiedziałem, że to już tyle minęło... Świetna sprawa, że wychodzi remaster, sam chętnie bym odświeżył nadziewanie wrogów na kaktusa i robienie innych "f**ked up" rzeczy, ale cóż - jeśli mam być szczery - mam inne priorytety na kupce wstydu :) Niemniej, jeśli ktoś jeszcze w Bulletstorma nie grał, a potrzebuje czystej i czarnohumorowej akcji, po prostu MUSI ten tytuł sprawdzić! Genialny gameplay, masa zabawy, Bulletstorm w moim sercu na zawsze.
Szejmas 23 godzin(y) temu @Daniel_Klosinski Pewnie jakaś umowa z Microsoftem tego wymaga :D