GTA 5 - Kody, Tipsy (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One)

Najlepsza broń, brak policji i pojazdy na zawołanie. Zobacz wszystkie kody i tipsy do GTA 5.

Na kolejnych dwóch stronach znajdziesz zestawienie wszystkich kodów i tipsów do GTA 5, które umożliwiają szybkie pozbycie się policji, odzyskanie zdrowia czy zmianę pogody. Wiele z tych kodów to recepta na nudę, jeśli taka Was dopadła. Wśród całej listy warto z pewnością zainteresować się kodami na zmianę warunków pogodowych czy nawet grawitację całego świata gry.

Dość zabawne mogą okazać się kody na dłuuugi skok, wybuchającą pięść czy ślizgające się samochody. Poza tym, fajnie jest być pijanym bez wypicia choćby kropli alkoholu, a w razie czego zawsze można skorzystać z kodu na wszystkie bronie i amunicję. Tymczasem spadając z samolotu można popróbować kodów na spadochron albo sztuczki z uderzeniem w ziemię czołem - ponoć idzie przeżyć!

Lista zawiera kody działające na wszystkich konsolach - zarówno na PS3, PS4, jak i Xbox 360 oraz Xbox One. Oczywiście, sposób wpisywania będzie zależny od danej konsoli.

Mała uwaga: korzystanie z kodów uniemożliwia odblokowanie osiągnięć.

Pamiętajcie też, że przygotowaliśmy dla Was niezwykle obszerny poradnik do GTA 5 - znajdziecie tu nie tylko dokładny opis przejścia gry i misje poboczne, ale również mapy wszystkich sekretów, znajdziek i czego dusza zapragnie. Dla wciąż spragnionych wiedzy, opracowaliśmy również poradnik do trybu GTA Online - tutaj z kolei znajdziecie wiele pomocnych informacji, jak wejść do świata gry sieciowej, i się nie pogubić.

To, co? Zaczynamy!


GTA 5 - Pojazdy: samochody, motocykle, samoloty i helikoptery

- tutaj można znaleźć wszystkie kody i tipsy na motocykle, różne samochody, od szybkich po limuzynę, a do tego helikoptery i samoloty.


GTA 5 - Nieśmiertelność, wszystkie bronie, pogoda i wiele więcej

- wszystko, co czyni życie w Los Santos bardziej zabawne, ale i łatwiejsze. Od atrakcji w stylu zwolnionego czasu, szybkiego pływania, lepszego spadania, plus oczywiście zestawy broni i tradycyjna nieśmiertelność.


Jeśli macie jakieś pytania, lub znaleźliście błąd, dajcie znać w komentarzach. Dzięki!

Komentarze (34)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...