Eurogamer.pl

Video: Gramy w Pure Farming 2018

Profesjonalista w akcji.

Gra Pure Farming 2018 ukaże się już jutro - 13 marca. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki materiał, w którym prezentujemy nasze pierwsze kroki na wirtualnej farmie.

Staramy się nic nie zepsuć i wychodzi nam to całkiem nieźle. Jeździmy kombajnem, traktorem i zachwycamy się modelem jazdy. Udało nam się też nie rozsypać zebranego zboża - dzień pełen sukcesów.

Pure Farming 2018 debiutuje na PC, PS4 i Xbox One.

Twórcy przygotowali mnóstwo atrakcji i zajęć, takich jak hodowla zwierząt, sadownictwo, szklarnictwo, uprawa polowa, produkcja biomasy i inne. Plus podróżowanie między Europą, Azją i obiema Amerykami, aby uprawiać charakterystyczne dla danego regionu rośliny, takie jak juta, kawa czy oliwki.

Do tego licencjonowane maszyny takich marek, jak Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi i inne. Przeniesiono je do gry z dbałością o detale - nawet tak drobne, jak waga i fizyka pojazdu.

Deweloperzy oddadzą do dyspozycji graczy specjalne narzędzie, z pomocą którego zainteresowani przygotują własne pojazdy. Program pozwoli rozbudować tytuł między innymi o traktory, kombajny, pługi i przyczepy.

Reklama

Komentarze (1)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...