Eurogamer.pl

Nintendo Switch i szereg zapowiedzi. W większości gry z innych platform

Plus nowy Mario Tennis.

Zgodnie z przewidywaniami fanów, Nintendo opublikowało dziś program z cyklu Direct, w którym ujawniono plany związane z premierami gier na Nintendo Switch na najbliższe miesiące.

Dużym zaskoczeniem była zapowiedź portu The World Ends with You: Final Remix - nietypowej gry jRPG, która ukazała się 10 lat temu na Nintendo DS. Nowa wersja zaoferuje sterowanie dotykowe lub tradycyjne.

Poza tym, najważniejsze zapowiedzi gier z innych platform to:

  • Hyrule Warriors Definitive Version (wiosna)
  • PAYDAY 2 (27 lutego)
  • Fe (16 lutego)
  • Donkey Kong Country: Tropical Freeze (4 maja)
  • Dark Souls Remastered (25 maja)

Jedyną zupełnie nową - niezapowiedzianą wcześniej - grą na Switcha jest Mario Tennis Aces. To nie tylko zręcznościowa gra sportowa, a coś więcej - oferuje tryb fabularny z lekkimi elementami RPG, eksploracją i walką z bossami.

Poza tym, ujawniono, że Kirby Star Allies zadebiutuje 16 marca. Nowa odsłona cyklu to zaoferuje między innymi nowe talenty różowej kulki i możliwość kooperacji dla 4 graczy.

Zapowiedziano też, że w DLC do Mario+Rabbids znajdzie się nowa postać - Donkey Kong. W darmowej aktualizacji do Super Mario Odyssey gracze otrzymają natomiast tryb sieciowy z szukaniem balonów ukrytych przez innych graczy.

Ujawniono także datę premiery niezależnej gry Celeste. Nowa produkcja twórcy Towerfall trafi na Nintendo Switch już 25 stycznia.

Reklama

Komentarze (1)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...