Eurogamer.pl

Call of Duty: WW2 - wideo prezentuje nadchodzące tryby i bronie

Gun Game, Control i inne.

Fani Call of Duty: WW2 ujawnili kolejną porcję informacji na temat gry. Mowa o szczegółach, które Activision ukryło w plikach gry, lecz planowało najpewniej zaprezentować w późniejszym terminie.

Sporo na ten temat mówiło się już w ubiegłym tygodniu, gdy doszukano się sugestii, że nadchodzące skrzynie z losową zawartością będą zawierały bronie. To wywołało obawy mówiące o rychłym wprowadzeniu rozwiązań „pay-to-win” przez brak balansu w orężu.

Teraz użytkownik o pseudonimie „IAMJarni” opublikował materiał wideo. Jakimś sposobem zdołał bowiem uruchomić tryby rozgrywki, które nie są obecnie dostępne w grze, rywalizując w nich z botami.

Zobacz: Call of Duty: WW2 - Poradnik, Solucja

Jest więc dobrze znane Gun Game, gdzie każde zabójstwo przeciwnika zmienia posiadaną broń. W opcji zabawy pod nazwą Infected dysponujemy tylko saperką, a martwi gracze zamieniają się w tytułowych zainfekowanych. Do tego klasyczne Control, z przejmowaniem punktów na mapie.

Wideo zostało usunięte, lecz kopie nadal można znaleźć choćby w serwisie MP1st.

W drugiej części filmu jest też spojrzenie na kilka niedostępnych obecnie w grze broni, nadchodzących zapewne w przyszłym aktualizacjach i DLC - ale czy w lootboxach?

1

Czekamy na nowości

Fani obawiali się, że w skrzyniach znajdą się nie tylko elementy kosmetyczne, jak skórki czy animacje, ale także dodatkowe bronie, co można postrzegać jako mechanikę „pay to win”.

Takie wnioski pojawiły się po tym, jak w plikach gry doszukano się wpisów mówiących o dodatkowych Zrzutach Zaopatrzenia, o wiele mówiących nazwach: jest lootbox legendarny, epicki i właśnie z bronią.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...