Eurogamer.pl

Star Wars Battlefront 2 - gracze zautomatyzowali zbieranie kredytów

Z pomocą gumki recepturki.

System postępów w Star Wars Battlefront 2 opiera się na kredytach, których gromadzenie jest dosyć powolne. Gracze znaleźli jednak sposób, by zautomatyzować proces zbierania wirtualnej waluty.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Lowberg pokazał swój wynalazek, którego celem jest uproszczenie kolekcjonowania cyfrowej gotówki w produkcji studia DICE. Konstrukcja opiera się na drewnianych przystawkach, które same wciskają przyciski na padzie.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, postać porusza się automatycznie, co pozwala zdobyć kredyty za uczestnictwo w meczu bez potrzeby aktywnego udziału gracza. Nie istnieje też groźba wyrzucenia z potyczki za bezczynność.

01

Konstrukcja użytkownika o pseudonimie Lowberg

Na mniej skomplikowany pomysł wpadł inny internauta - F0ngen. Jegomość wykorzystał zwykłe gumki-recepturki, które nałożył na grzybki pada, a następnie przyczepił do tylnych części kontrolera.

Całość działa tak jak „gadżet” stworzony przez Lowberga. Bohater pozostaje więc w ciągłym ruchu, otrzymując na koniec starcia określoną ilość kredytów.

02

Pomysł użytkownika F0ngen

Sztuczka z gumką nie jest nowa. W przeszłości była wielokrotnie używana przez graczy w innych produkcjach - na przykład w Oblivionie służyła do zautomatyzowanego rozwoju umiejętności związanych z tężyzną fizyczną.

Nie da się ukryć, że wymyślone przez użytkowników forum Reddit sposoby są bardzo kreatywne. To jednak nadal forma oszustwa i korzystanie z obu metod jest nieuczciwe względem pozostałych osób toczących zmagania w Star Wars Battlefront 2.

Reklama

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...