Eurogamer.pl

Assassin's Creed Origins - Nom Kanopos: mapa

Szybka podróż, ważne punkty, skarby w lokacji Nom Kanopos (Kanopos Nome).

Nom Kanopos (na mapie ogólnej widoczny jako Kanopos Nome) to region położony bezpośrednio na wschód od Aleksandrii. Jest to niewielka lokacja, która posiada jednak aż trzy punkty szybkiej podróży, oczywiście po uprzednim wykonaniu w nich synchronizacji.

Nom Kanopos - papirusy, kamienne kręgi, skarby, grobowce

Poniżej znajduje się mapa Nomu Kanopos. Kliknij ją, aby powiększyć do optymalnych rozmiarów lub skorzystaj z linka pod ilustracją.

194

Mapa Nom Kanopos (Kanopos Nome) w Assassin's Creed Origins

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W przypadku tej lokacji również nie uświadczymy zadania ustawiania gwiazd, czyli kamiennych kręgów. Jeśli jesteś ciekawy zadania tego typu, możesz spojrzeć na tę stronę - Assassin's Creed Origins - gwiazdy: kamienne kręgi (cz. 1).

Znajdziesz tu za to jedną zagadkę papirusu. Papirusy możesz też odnaleźć w wielu innych regionach Egiptu. Dla fanów łamigłówek przygotowaliśmy odpowiednią stronę, na której pomagamy w zagadkach tego typu - Assassin's Creed Origins - zagadki papirusu.

Polecamy także zbieranie skarbów. W tym przypadku potrafią znaleźć się na dnie jeziora, a więc będzie konieczne nurkowanie. Kiedy indziej znajdziesz je w którymś z pomieszczeń w placówce wojskowej, a innym razem w niepozornych skrzyniach ukrytych w jaskiniach lub różnych zakamarkach.

Spróbuj zdobyć wszystkie już na samym początku odwiedzenia danej lokacji, dzięki czemu zdobędziesz bardzo dobre bronie lub inne przydatne przedmioty oraz złoto/pieniądze, czyli drachmy.

Oprócz skarbów warto także eksplorować grobowce. Niestety, tym razem nie uświadczysz ich w tej lokacji. Dla fanów ciemnych korytarzy polecamy jednak inną stronę naszego poradnika, na której opisaliśmy wszystkie grobowce.

Odwiedzaj także sklepy różnego typu:

  • kuźnia - sprzedasz tu niepotrzebne bronie i ulepszysz swoje ulubione
  • stajnia - możesz tu sprzedać swojego obecnego wierzchowca i zakupić wielbłąda lub konia
  • tkacz - w tym miejscu możesz zaopatrzyć się w nowe szaty, dzięki którym zmienisz ubranie, a także sprzedasz materiały rzemieślnicze

Tym razem jednak nie zaznaczyliśmy ich na mapie, gdyż można na nie trafić niemal na każdym kroku. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy lub mocniej powiększyć mapę lokacji w grze.

Nom Kanopos to niewielka kraina, a ze względu na jej zróżnicowanie pod względem wysokości terenu, proponujemy pieszą eksplorację. Jeśli zależy ci na czasie, możesz także korzystać z punktów szybkiej podróży, po wcześniejszym wykonaniu na nich synchronizacji.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...