Eurogamer.pl

Dziś przerwa w działaniu serwerów Destiny 2

Grę można już pobrać na PC.

Studio Bungie wyłączy dziś na kilka godzin serwery sieciowej strzelanki Destiny 2, szykując kolejną „konserwację” infrastruktury po premierze gry.

Gracze nie będą mogli logować się począwszy od godziny 17:00 polskiego czasu. Jeśli będziemy w toku rozgrywki, otrzymamy 60 minut na dokończenie aktualnie wykonywanych czynności, zanim tytuł automatycznie nas rozłączy.

1

Ten pan ma dziś wolne

Konserwacja powinna zakończyć się planowo cztery godziny później, o 21:00.

Nie podano, co dokładnie Bungie planuje dzisiaj dodać lub zmienić, lecz deweloperzy zapewniają, że po konserwacji wymagane będzie pobranie łatki 1.0.3.5. Listę zmian i nowości poznamy dopiero po opublikowaniu patcha.

Fani ponownie narzekają, że najbardziej ucierpią gracze z Europy, którzy nie będą mogli grać po powrocie do domów. Warto jednak pamiętać, że Bungie ma siedzibę w Seattle, gdzie podane wyżej czas to standardowe godziny pracy.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Ostatnia łatka - 1.0.3.2 - z poprawkami w Wieży została wprowadzona na serwery bez przerwy w ich działaniu, więc gracze mieli nadzieję, że podobnie będzie z przyszłymi aktualizacjami. Jak widać - nie udało się.

Z innych wieści na temat Destiny 2: posiadacze cyfrowego zamówienia na wersję PC mogą już pobierać pliki gry w aplikacji Battle.net, by w dniu debiutu nie oczekiwać i natychmiast przystąpić do akcji.

Odsłona na komputery osobiste debiutuje w następny wtorek, 24 października. Gracze z Polski będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ serwery ruszą tego dnia dopiero o 19:00.

Reklama

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...