Eurogamer.pl

Nowy trailer Need for Speed Payback skupia się na fabule

Trójka bohaterów.

Już od jakiegoś czasu kolejne odsłony serii Need for Speed z mniejszym i większym powodzeniem stawiają na opowieści fabularne do ubarwienia nielegalnych wyścigów. Podobnie będzie w najnowszej odsłonie, Payback.

Właśnie na tym elemencie produkcji koncentruje się najnowszy zwiastun. Opowieść zaczyna się od zdrady, a potem są już eksplozje, tajemniczy magazyn, pościgi, wypadki i dziwne fryzury.

1

Bardzo smutna scena

Akcja toczy się w półświatku fikcyjnego Fortune Valley, a gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce z Familią, niebezpiecznym kartelem kontrolującym kasyna, przestępców i policjantów.

Wspominana trójka to rajdowiec Tyler, showman Mac oraz Jess, specjalizująca się w ucieczkach przed stróżami prawa. Do tego pięć klas pojazdów: wyścig, drift, teren, drag i ucieczka.

Tyler to były uczestnik ulicznych wyścigów, który został oszukany i zmuszony do ucieczki. Musi odbudować ekipę, wygrać karkołomny wyścig i położyć kres rządom Familii.

„Począwszy od historii, poprzez różne postacie gracza, kończąc na zróżnicowanych misjach i pełnych napięcia momentach, realizujemy naszą wizję tego, co oznacza dzisiaj rozrywka w dynamicznej grze wyścigowej" - zapewniali twórcy w zapowiedzi produkcji, w czerwcu.

Need for Speed Payback ukaże się 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, ścigać będziemy się nie tylko po zmroku i do świtu, ale otrzymamy różne pory dnia i nocy. Na ulicach spotkamy oczywiście pojazdy cywilne.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub