Eurogamer.pl

Star Wars Battlefront 2 Beta - kiedy start, jak zagrać

Wszystkie informacje o testach.

Star Wars Battlefront 2 debiutuje już 17 listopada, ale zgodnie z tradycją strzelanek od DICE oraz EA, twórcy przygotowują wersję beta, by każdy mógł przetestować grę przed premierą.

Beta rozpoczęła się 6 października o godzinie 10:00 i potrwa do 9 października (do 16:00). Jeżeli zamówiliśmy grę przed premierą (przed 1 października), zabawę w becie możemy zacząć wcześniej - od 4 października (od 10:00).

Beta dostępna jest na wszystkich platformach: PC, PS4 i Xbox One.

Dostępność i pobieranie

Otwarta beta jest już dostępna do pobrania w sklepie Origin (na PC), w PlayStation Store (na PS4) i w Xbox Store (na Xbox One). Wcześniejsze pobranie plików nie było niestety możliwe.

Dostęp do zamkniętej fazy bety - czyli od 4 października - możliwy był po zrealizowaniu klucza, który powinniśmy otrzymać ze sklepu, w którym zamawialiśmy Battlefronta 2.

Taki klucz należało zrealizować na odpowiedniej platformie (ponownie - Origin, PS Store lub Xbox Store). Automatycznie zyskaliśmy dostęp do dwudniowej, zamkniętej bety.

Warto też przypomnieć minimalne wymagania sprzętowe dla posiadaczy PC:

  • System: Windows 7, 8.1 lub 10 (64-bit)
  • Procesor: AMD FX-6350 lub Intel Core i5 6600K
  • RAM: 8GB
  • Karta graficzna: Radeon HD 7850 2GB lub GeForce GTX 660 2GB
  • 15GB miejsca na dysku
swebGWFGWF

Zawartość bety

Testowa wersja Star Wars Battlefront 2 oferuje aż cztery różne tryby gry wieloosobowej. Powalczymy zarówno na powierzchniach planet, jak też w przestrzeni kosmicznej za sterami statków.

Beta pozwoli przetestować następujące rodzaje rozgrywki:

Najdziwniejsze historie Pokemon GO Śmieszne i straszne. Najdziwniejsze historie Pokemon GO
  • Galaktyczny szturm - główny tryb w Battlefront 2, oferujący różne cele dla drużyny atakujących i obrońców. W starciach bierze udział 40 graczy. W becie powalczymy na ulicach miasta Theed na Naboo. Atakujący (Droidy Separatystów) muszą eskortować ciężki pojazd i wedrzeć się do pałacu królewskiego. Obrońcy (Klony Republiki) muszą ich powstrzymać.
  • Natarcie myśliwców - bitwy kosmiczne, także podzielone na kilka etapów i celów dla obrońców oraz atakujących. W trakcie potyczek kumulujemy punkty, by zyskać szansę na wykorzystanie statków bohaterów (na przykład Sokoła Millenium).
  • Starcie (Strike) - to tryb na mniejszą skalę, dla samej piechoty. Potyczki w becie odbędą się tutaj na planecie Takodana znanej z najnowszej filmowej trylogii.
  • Tryb Arcade - tutaj zmierzymy się w botami. To idealna rozgrzewka przed wkroczeniem do normalnych pojedynków wieloosobowych. Na konsolach z opcją kooperacji na podzielonym ekranie.

Poza tym, w wersji beta dostępną będą wszystkie podstawowe klasy statków kosmicznych oraz żołnierzy. W przypadku piechoty otrzymamy cztery różnorodne klasy - szturmowca, oficera, żołnierza z bronią ciężką oraz zwiadowcę z karabinem na daleki zasięg.

Wszyscy mogą korzystać ze zdolności specjalnych, które modyfikujemy przy użyciu kart.

Reklama

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...