Eurogamer.pl

Dziś przerwa w działaniu serwerów Destiny 2

Aktualizacja: Przerwa się przedłuży.

Aktualizacja #2: Konserwacja trwa. Przewidywana godzina zakończenia prac to teraz 23:00.

***

Aktualizacja: Studio Bungie poinformowało na Twitterze, że planowana konserwacja serwerów potrwa godzinę dłużej niż pierwotnie planowano, więc Destiny 2 powinno być ponownie dostępne dopiero około 21:00.

Co więcej, do pobrania jest także łatka - ściągać można już teraz. Część graczy informuje o zaledwie 50 MB, inni aż o 4,7 GB, więc warto sprawdzić, w jakiej znaleźliśmy się kategorii.

***

Oryginalna wiadomość: Bungie wyłączy dziś na kilka godzin serwery sieciowej strzelanki Destiny 2, szykując pierwszą „konserwację” infrastruktury po premierze gry.

Gracze nie będą mogli logować się począwszy od godziny 16:00 polskiego czasu. Jeśli będziemy w toku rozgrywki, otrzymamy 60 minut na dokończenie aktualnie wykonywanych czynności, zanim tytuł automatycznie nas rozłączy.

1

Ten pan ma dziś wolne

Konserwacja powinna zakończyć się planowo cztery godziny później, o 20:00.

Nie podano, co dokładnie Bungie planuje dzisiaj dodać lub zmienić, choć najpewniej trwają przygotowania do pierwszego Najazdu (raidu), rozpoczynającego się jutro dla sześcioosobowych drużyn, dysponujących już odpowiednio dobrym wyposażeniem.

Serwery wyłączane są zaraz po pierwszym w historii produkcji cotygodniowym resecie, odświeżającym Nocne Szturmy, doświadczenie klanów, wyzwania i inne elementy produkcji.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Dzisiaj, 12 września, debiutował Nocny - trudniejszy - Szturm w Odwróconej Iglicy, startują także testy opcji przewodników, czyli wyszukiwanie towarzyszów do wspólnego grania.

W Nessus pojawiają się także atrakcje pod nazwą Punkt Zapalny (Flashpoint w angielskiej wersji językowej) - jedna z nowości w tej odsłonie serii, zapewniająca dodatkowe nagrody za wykonywanie wydarzeń publicznych.

Co interesujące, w tym samym czasie nieaktywna będzie infrastruktura Destiny 1, o ile ktokolwiek gra jeszcze w pierwszą odsłonę serii.

Reklama

Komentarze (2)

Załóż konto

lub