Eurogamer.pl

Zwiastuny For Honor prezentują dodatkowe postacie i mapy

Treści z trzeciego sezonu.

Ubisoft opublikował zestaw materiałów prezentujących treści, które we wtorek trafią do For Honor w ramach trzeciego sezonu rozgrywek.

Nagrania przybliżają więc między innymi dwie nowe postacie, które pojawią się w grze - Gŕidhealera oraz Gladiatora. Pierwszy z wojowników reprezentuje frakcję Wikingów, a w walce korzysta z ogromnego miecza dwuręcznego. Spośród dostępnych w produkcji broni, ostrze ma najdłuższy zasięg.

Podopieczny dysponuje również dwoma postawami - defensywną do kontrataków oraz ofensywną, która pozwoli zadać wysokie obrażenia, ale uniemożliwi blokowanie wrogich ciosów. Pomiędzy oboma będzie się można oczywiście swobodnie przełączać.

Natomiast Gladiator jest przedstawicielem ugrupowania Rycerzy i posługuje się dość egzotycznym orężem - trójzębem. Jegomość nosi lekki pancerz, dzięki czemu jest zręczny i sprawny. Co ciekawe, posiada pasek wytrzymałości dłuższy niż inne klasy w grze. Potrafi też ogłuszać wrogów ciosami pięści.

Nowi bohaterowie trafią bez dodatkowych opłat do właścicieli przepustek sezonowych, już 15 sierpnia. Pozostali gracze otrzymają opcję kupna postaci od 22 sierpnia - cenę każdej ustalono na 15 tysięcy sztuk srebra gromadzonego podczas zabawy.

Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu światło dzienne ujrzą także dwie kolejne mapy. Pierwsza - Warta - umożliwi toczenie bojów na terenie zrujnowanego zamku.

Z kolei drugą lokację - o nazwie Wikińska wioska - osadzono w osadzie północnych wojowników. Na obu planszach autorzy umieszczą pułapki środowiskowe, w tym balistę i beczki.

To jednak nie wszystko, ponieważ 15 sierpnia twórcy wydadzą również następną łatkę. Aktualizacja wprowadzi przedmioty w jakości legendarnej, podniesie maksymalny poziom reputacji do 40. oraz doda nowe opcje zmiany wyglądu.

Obecnie zaś trwa darmowy weekend z For Honor. Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie zapoznać się zarówno z kampanią fabularną gry, jak i trybami sieciowymi oraz dostępnymi w produkcji postaciami.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...