Eurogamer.pl

Overwatch otrzyma Deathmatch w trybie „każdy na każdego”

Ale tylko w Arcade.

Sieciowa strzelanka Overwatch stawia na współpracę w drużynie i wykonywanie zadań, lecz wkrótce wzbogaci także o całkowite zaprzeczenie tych założeń, czyli o tryb Deathmatch „każdy na każdego”.

Producent Jeff Kaplan wyjaśnia w poniższym materiale wideo, że takie swobodne potyczki nigdy nie trafiłyby do gry, gdyby nie obecność opcji Arcade

- Najfajniejszym sprawą w związku z Arcade jest fakt, że ta opcja dała nam możliwość wprowadzenia trybów, których nie dodalibyśmy nigdy do rotacji w szybkiej grze czy w trybie rankingowym.

Wzorem pojedynków Quake 2 z lekcji informatyki, Deathmatch obejmie maksymalnie osiem osób. Ważna będzie po prostu liczba zabójstw, nie wykonywanie zadań i celów.

Arcade - jak wiemy - oferuje co tydzień zestaw skrzynek za wyniki. Tak samo będzie za kończenie starć „każdy na każdego”, ale nie musimy być nawet pierwsi pod koniec starcia, a jedynie znaleźć się w pierwszej połowie tabeli.

Rozgrywki będą toczyły się na zmodyfikowanych wersjach istniejących map, ale także w całkiem nowej lokacji - Chateau Guillard. Jeśli interesuje was fabuła Overwatch, to właśnie tutaj mieszkała Trupia Wdowa, zanim przeszła na ciemną stronę Mocy.

W planach jest także drużynowy Deathmatch, z dwiema sześcioosobowymi drużynami starającymi się jak najszybciej osiągnąć 30 zabójstw - wskrzeszenie przez Łaskę będzie odejmowało punkt z licznika.

Nowe opcje zabawy nie mają jeszcze konkretnej daty premiery, ale są już dostępne na publicznych serwerach testowych na PC.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...