Eurogamer.pl

NBA Live 18 rzuca wyzwanie NBA 2K18 - premiera 19 września

Demo już dostępne.

Electronic Arts sprecyzowało, że NBA Live 18 zadebiutuje 19 września, wyłącznie na PS4 i Xbox One. EA rzuca więc wyzwanie NBA 2K18 od 2K Sports, które ukaże się tego samego dnia.

Osoby składające zamówienia przedpremierowe przystąpią do zabawy wcześniej, bo już 15 września.

1

W kampanii stworzymy własną postać

Jeszcze wcześniej - bo już teraz - pobrać można wersję demonstracyjną: na PS4 (13,8 GB) oraz Xbox One (16,9 GB).

Demo pozwala powtórzyć finały między Golden State Warriors i Cleveland Cavaliers. Do tego prolog kampanii fabularnej The One. Ewentualne postępy przeniesiemy do pełnej wersji.

Gracze stworzą tu własnego zawodnika, dokonają różnych wyborów związanych z jego rozwojem i postępami, rywalizując najpierw na miejskich boiskach, by piąć się w górę i wylądować ostatecznie w NBA.

Jednocześnie zapowiedziano, że na okładce NBA Live 18 znajdzie się James Harden z Houston Rockets. Koszykarz juz wcześniej występował w podobnej roli, zdobiąc opakowanie NBA 2K16, gdzie pojawi się jednak także Steph Curry.

Jak ogłaszano kilka dni temu, po wprowadzeniu kobiecych reprezentacji do serii FIFA, Electronic Arts dodaje płeć piękną także do NBA Live 18, oferując wszystkie dwanaście zespołów z WNBA.

Wydawca zapewnia, że nie zabraknie najpopularniejszych nazw, takich jak L.A. Sparks, Minnesota Lynx czy New York Liberty. Do tego licencjonowane areny i gwiazdy, w tym Elena Delle Donne, Sue Bird i Nneka Ogwumike.

Reklama

Komentarze (6)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...