Eurogamer.pl

Lista zmian w łatce No Man's Sky sugeruje wspólną eksplorację

Więcej opcji sieciowych?

W sieci pojawiły się informacje na temat nadchodzącej aktualizacji No Man's Sky. Fani - po raz kolejny - są podekscytowani wzmianką o rozbudowanym trybie wieloosobowym.

Dziś rano na oficjalnej stronie gry pojawiła się lista zmian, wymieniająca między innymi „wspólną eksplorację” jako jedną z nowinek. Wpis szybko usunięto - ale nie dość szybko.

5

Usunięty wpis

„Aktualizacja 1.3 - Atlas Rises - przynosi nową i odświeżoną centralną linię fabularną, system proceduralnych misji, poprawki w handlu, lokalne ekonomie, wspólną eksplorację i więcej” - napisano.

„Łatka debiutuje w okresie pierwszej rocznicy premiery No Man's Sky i sporo się zmieniło” - czytamy dalej.

Tryb wieloosobowy w No Man's Sky był zaraz po premierze źródłem sporych kontrowersji - jak wiele innych elementów produkcji. Przed debiutem producent Sean Murray zapewniał, że wszechświat gry jest na tyle ogromny, że spotkanie innego gracza będzie graniczyło z cudem.

Jak się jednak okazało, dwójka fanów znalazła się na tej samej planecie już dzień później, lecz i tak nie zdołali się zobaczyć czy skontaktować w jakikolwiek inny sposób. To potwierdzało, że multiplayer na dobrą sprawę nie istnieje, co było kolejną niespełnioną obietnicą studia Hello Games.

Możliwość kontaktowania się z kolegami dodano później, w aktualizacji wprowadzającej opcję budowania własnej bazy, lecz na pełnoprawną kooperację nadal czekamy.

Łatka 1.3 powinna zadebiutować w najbliższej przyszłości. Obecnie nie wiadomo, co dokładnie oznacza „wspólna eksploracja”.

Jest za to kilka screenów z Atlas Rises, prezentujących między innymi misję:

1
2
3
10 najlepszych i 10 najgorszych gier horrorów Możesz się bać i możesz się śmiać. 10 najlepszych i 10 najgorszych gier horrorów
4

Zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko aktualizacja zostanie opublikowana. Jednym z najważniejszych innowacji będzie zapewne wprowadzenie opcji szybkiej podróży przez specjalne portale.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...