Eurogamer.pl

Od jutra darmowy weekend z Guild Wars 2: Path of Fire

Sprawdzimy nowy dodatek.

Studio ArenaNet organizuje od jutra darmowy weekend z samodzielnym rozszerzeniem Path of Fire do Guild Wars 2. Zainteresowani zagrają w okresie 11-13 sierpnia.

Wystarczy wejść na oficjalną stronę, założyć darmowe konto, po czym zalogować się do gry w odpowiednim czasie.

1

Raptor - jeden z wierzchowców

Twórcy wyjaśniają, że w czasie darmowego weekendu będziemy mogli sprawdzić pierwszą część opowieści fabularnej, zaczynając eksplorację Kryształowej Pustyni od Oazy Amnoon.

Jedną z ważniejszych innowacji w Path of Fire są wierzchowce, znane bardzo dobrze z innych gier MMORPG. Przetestujemy pierwszego z nich - Raptora, dysponującego długim skokiem.

Już w następny weekend odbędzie się kolejne wydarzenie tego typu, pozwalające sprawdzić w akcji nowe specjalizacje klas postaci w trybie PvP - w okresie 18-20 sierpnia.

Path of Fire do Guild Wars 2 debiutuje w pełnej wersji 22 września. Dodatek będzie całkowicie samodzielny, bez wymogu posiadania Heart of Thorns czy nawet podstawowego Guild Wars 2.

Wspomniany region Crystal Desert był odcięty od reszty uniwersum przez ostatnie 250 lat. Tutaj znajdziemy pięć stref, największych w historii produkcji. Zobaczymy oazy, wielkie kaniony i ogromne potwory z wieloma głowami.

Deweloperzy szykują dziewięć kolejnych specjalizacji, po jednej dla każdej klasy. Do tego cztery wierzchowce z własnymi talentami i szereg innych nowości.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub