Eurogamer.pl

Tekken, Street Fighter, Dragon Ball - zapowiedzi z imprezy Evo

Nowe postacie, gry i inne.

Wczoraj zakończyła się kolejna edycja Evolution Championship Series, najważniejszego turnieju dla fanów bijatyk. Impreza organizowana regularnie od 2001 roku cieszy się ogromną renomą i co roku jest także szansą na ujawnienie nowości przez twórców gier.

Podobnie było w tym roku. Dowiedzieliśmy się między innymi, że już 25 lipca do obsady Street Fighter 5 dołączy ogromny Abigail, który debiutował jako boss w Final Fight.

Postać ukaże się jako czwarty wojownik w drugiej przepustce sezonowej, po Akumie, Kolin i Edzie. Razem z nim w grze pojawi się także kolejna plansza, Metro City Bar Area.

***

Zamknięte testy Dissidia Final Fantasy NT startują jeszcze latem tego roku. Zapisy ruszyły na oficjalnej stronie, a zaproszenia dostali wszyscy uczestnicy Evo 2017. Pełna wersja gry planowana jest na początek przyszłego roku, tylko na PS4.

***

Również Tekken 7 stawia na postać z innego uniwersum. Do plejady postaci w bijatyce dołączy bowiem Geese Howard, dobrze znany jako „ten zły” z cyklu Fatal Fury. Zadebiutuje zimą obecnego roku, szczegółów obecnie brak.

***

Dragon Ball FighterZ doczekało się nowego trailera, z Trunksem w roli głównej. Ujawniono także, że zapisy do zamkniętych testów beta rozpoczną się 26 lipca.

***

Arika to zespół odpowiedzialny w przeszłości za cykl Street Fighter EX. Studio ujawniło, że pracuje nad całkiem nowym tytułem w cyklu EX, choć nie podano jeszcze oficjalnego tytułu. Premiera w przyszłym roku, jednocześnie na całym świecie.

***

Przebrana za kota Jubei dołączy do obsady bijatyki BlazBlue: Central Fiction. Zadebiutuje jeszcze latem tego roku.

***

Jest też całkiem nowa bijatyka - Blazblue Cross Tag Battle. Crossover połączy postacie z Blazblue, Persony, Undernight oraz RWBY.

***

Dowiedzieliśmy się również, że w Marvel vs. Capcom: Infinite zagramy także jako Jedah z Darkstalkers.

Marvel vs. Capcom: Infinite debiuruje 18 września na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze (1)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...