Eurogamer.pl

Imponująca platformówka Sundered debiutuje 28 lipca

Ręcznie rysowany horror.

Studio Thunder Lotus Games - twórcy udanego Jotun - ogłosiło, że platformowe Sundered z ręcznie rysowaną oprawą zadebiutuje już 28 lipca, na PC (Windows, Mac, Linux) oraz PS4.

„Z dumą informuję, że to zdecydowanie najlepsza gra w naszym dorobku” - zapewniają deweloperzy. „Miłość, wysiłek i nieprzespane noce włożone w ten tytuł przekuły go w coś, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.”

3

Sundered imponuje oprawą

Produkcja, opisywana jako „mroczny, nastrojowy horror akcji” to „to przerażająca walka o przetrwanie i zachowanie zdrowych zmysłów w epickim, ręcznie rysowanym świecie” - czytamy w opisie.

Sundered jest grą typu metroidvania, a więc do klasycznych elementów platformych dodaje nieco konceptów RPG, w tym specjalne moce, które możemy nie tylko przejąć, ale także próbować oprzeć się ich działaniu.

Wcielamy się w rolę Eshe. Wędrowiec eksploruje zrujnowany świat, uwięziony we wciąż zmieniających się lochach, pełnych przerażających wrogów.

Twórcy obiecują walki z bossami, potyczki z hordami przeciwników, połączenie ręcznie tworzonych i proceduralnie generowanych poziomów, a także wiele możliwych zakończeń i ponad 15 godzin rozgrywki. Jest też polska wersja językowa.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...