Eurogamer.pl

10 najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przegląd informacji: 10.07 - 16.07.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - Premium bez Premium

Battlefield 1 jeszcze w tym miesiącu udostępni wybrane mapy Premium także osobom, które nie wykupiły przepustki sezonowej - ale tylko przez określony czasy. Więcej na ten temat.

1

***

#2 - Koniec oczekiwań

Przedstawiciele Sony poinformowali, że Gran Turismo Sport zadebiutuje 18 października. Gra trafi wyłącznie na PlayStation 4. Na PS4 Pro otrzymamy skalowaną rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę. Więcej na ten temat.

2

***

#3 - Zaginione Icewind Tale 2

Studio Beamdog w ostatnich latach przygotowało remastery najważniejszych klasyków Black Isle: obu części Baldur's Gate, Planescape: Torment oraz pierwszego Icewind Dale. Dlaczego na liście nie ma jednak drugiej części tej ostatniej pozycji? Więcej na ten temat.

3

***

#4 - Fala banów

W dniu 6 lipca Valve „wręczyło” graczom na Steamie ponad 40 tysięcy banów. To największa jednorazowa akcja tego typu w historii firmy. System VAC (Valve Anti-Cheat) wkroczył do akcji zaraz po zakończeniu letniej wyprzedaży. Więcej na ten temat.

4

***

#5 - Demo Mass Effect

Na PC, PS4 i Xbox One udostępniono testową wersję Mass Effect: Andromeda. Trial pozwala pograć w najnowszą produkcję studia BioWare przez maksymalnie 10 godzin. Rozbudowane demo można pobrać z usług Origin, PlayStation Network oraz Xbox Live. Więcej na ten temat.

5

***

#6 - Testy Battlefront 2

Deweloperzy ze studia DICE poinformowali, że otwarta beta strzelanki Star Wars Battlefront 2 rozpocznie się 6 października. Wszyscy, którzy zamówili grę przed premierą, będą mogli zacząć zabawę dwa dni wcześniej. Więcej na ten temat.

6

***

#7 - Wild West Online

Wild West Online przebojem wdarło się do świadomości graczy po nietypowym ujawnieniu w połowie maja. Twórcy błyskawicznie znaleźli wydawcę, a teraz chwalą się pierwszymi ujęciami z rozgrywki. Więcej na ten temat.

7

***

#8 - Crackdown 3 nie zachwyca

Zwiastun Crackdown 3 z tegorocznych targów E3 nie obfitował w ujęcia z rozgrywki, lecz teraz możemy przyjrzeć się produkcji w akcji - opublikowano obszerny gameplay. Więcej na ten temat.

8

***

#9 - Pieniądze rozdają!

W ubiegły czwartek zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie w drugim konkursie programu GameINN, realizowanego przez Narodowe Centrum Nauki i Rozwoju. Inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich firm. Więcej na ten temat.

9

***

#10 - Cyberpunk 2077

- Byłem w wielu krajach dopiero wyłaniających się zza Żelaznej Kurtyny i pracowałem z tamtejszymi deweloperami, więc myślałem, że CDPR to kilku kolesi w jakimś baraku - Mike Pondsmith, twórca uniwersum Cyberpunk, wspomina pierwsze spotkanie z CD Projektem. - Nasz wywiad.

Kolekcjonerskie perełki Cenne i rzadkie egzemplarze gier wideo. Kolekcjonerskie perełki
10
Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...