Eurogamer.pl

Szczegóły na temat otwartej bety PES 2018 - start 20 lipca na konsolach

Drużyny, tryby i inne.

Konami ujawniło nowe informacje na temat zapowiedzianych kilka tygodni temu otwartych testów PES 2018. Beta odbędzie się w dniach 20-31 lipca, ale tylko na PS4 i Xbox One. Właściciele PC muszą obejść się smakiem.

Na konsoli Sony do sprawdzenia wczesnej wersji tytułu nie będzie wymagany abonament PlayStation Plus. Posiadacze platformy Microsoftu muszą jednak mieć wykupione konto Xbox Live Gold, by wziąć udział w zabawie.

W ramach testów twórcy udostępnią dwie drużyny - reprezentacje Brazylii i Francji. Spotkanie pomiędzy oboma zespołami rozegramy nie tylko w standardowym trybie 1 na 1, ale także w wariancie 3 na 3 w sieciowej kooperacji.

Wybierzemy także warunki atmosferyczne - rywalizację stoczymy za dnia lub w nocy oraz przy słonecznej albo deszczowej pogodzie. Beta zaoferuje jednak tylko jeden stadion - fikcyjny Neu Sonne Arena.

01

Szczegóły na temat otwartej bety PES 2018

W tegorocznej części cyklu twórcy zamierzają wprowadzić szereg usprawnień. Pojawią się na przykład całkiem nowy interfejs użytkownika i kontekstowe chronienie piłki przed atakami. Autorzy obiecują również lepszy drybling czy przeprojektowane stałe fragmenty.

Poza możliwością rozegrania meczu 3 na 3, autorzy oddadzą do naszej dyspozycji także opcję losowego wyboru spotkania. Do tego tryb myClub z wariantami Become a Legend i Master League oraz licencjonowana Liga Mistrzów.

Pełna wersja PES 2018 zadebiutuje 14 września na PC, PS4 PS3, Xbox One i X360. Warto zaznaczyć, że posiadacze komputerów osobistych otrzymają takie samo wydanie, jak właściciele najnowszych konsol Sony i Microsoftu.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...