Eurogamer.pl

Udostępniono trial Mass Effect: Andromeda na PC, PS4 i Xbox One

Zabawa przez 10 godzin.

Na PC, PS4 i Xbox One udostępniono testową wersję Mass Effect: Andromeda. Trial pozwala pograć w najnowszą produkcję studia BioWare przez maksymalnie 10 godzin.

Rozbudowane demo można pobrać z usług Origin, PlayStation Network oraz Xbox Live.

01

Ryder z towarzyszami rusza do akcji

Oferta jest jednak ograniczona czasowo. Z opcji bezpłatnego sprawdzenia gry zainteresowani mogą skorzystać tylko do 1 listopada.

Wszystkie postępy osiągnięte w kampanii fabularnej oraz trybie wieloosobowym przeniosą się automatycznie do pełnego wydania produkcji.

Dotychczas z trialem zapoznać się mogli jedynie abonenci EA i Origin Access. Jako że obie subskrypcje nie są dostępne na PS4, posiadacze konsoli Sony musieli obejść się smakiem.

Testowa wersja próbna pozwala rozegrać początkowe etapy z kampanii fabularnej. Gracze ukończą prolog, a także odwiedzą pierwszą planetę.

Drugą opcją jest zabawa w nastawionym na kooperację wariancie wieloosobowym, który można sprawdzać bez żadnych ograniczeń - oczywiście poza wspomnianym limitem czasowym.

W Mass Effect: Andromeda wcielamy się w Pioniera, którego zadaniem jest szukanie miejsc na kolejne ludzkie kolonie w tytułowej galaktyce. Podczas rozgrywki zetkniemy się z innymi rasami i pomożemy gatunkom, które razem z nami opuściły Drogę Mleczną.

Gra zadebiutowała w marcu tego roku, ale spotkała się z umiarkowanym przyjęciem. Produkcja jest najgorzej ocenianą odsłoną serii, a w dniu premiery borykała się z szeregiem błędów technicznych, w tym z problemami związanymi z animacjami twarzy.

Odpowiedzialne za tytuł studio BioWare Montreal zrestrukturyzowano - wielu pracowników oddelegowano do prac nad innymi projektami, w tym Star Wars Battlefront 2 i Anthem.

Pozostali deweloperzy skupiają się na łataniu gry oraz tworzeniu wyzwań do trybu sieciowego. Niedawno opublikowano następną aktualizację - patch poprawił kolejne błędy i dodajął platynowy poziom trudności do kooperacji wraz z przedstawicielami rasy batarian.

Fani wyczekują informacji na temat fabularnych DLC, ale według nieoficjalnych informacji podjęto decyzję o skasowaniu rozszerzeń rozbudowujących opowieść.

Reklama

Komentarze (2)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...