Eurogamer.pl

Logo Shadow of the Tomb Raider ponownie w sieci - raport

Druga wzmianka o grze.

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia potwierdzające Shadow of the Tomb Raider jako tytuł ostatniej części najnowszej trylogii przygód Lary Croft.

Taką nazwę, razem z szeregiem grafik koncepcyjnych, ujawniła na swojej stronie internetowej agencja kreatywna TakeOff z Los Angeles. Firma zajmuje się trailerami, stronami internetowymi, animacjami i tak dalej (dzięki, Kotaku).

„Poprzez szkice i rendery eksplorowaliśmy różne pomysły na logo i wiodącą grafikę Shadow of the Tomb Raider” - napisano na stronie, które została już usunięta. „Proces polegał na korzystaniu z różnych filarów gry jako inspiracji do właściwego zaprezentowania licencji.”

1

Ups

Widzimy więc Larę, głównie z łukiem, ale także z mieczem czy włócznią. Jest też nacisk na starożytne ruiny w stylu Majów, co może wskazywać na miejsce akcji w kolejnej odsłonie popularnej serii, „zresetowanej” w 2013 roku.

O tytule Shadow of the Tomb Raider po raz pierwszy usłyszeliśmy w listopadzie 2016 roku, gdy zdjęcie z logo gry pojawiło się na ekranie laptopa jednego z podróżnych... w metrze w Montrealu.

Najnowszą odsłonę serii ma tworzyć już nie Crystal Dynamics, które zajmuje się terasz uniwersum Marvela, lecz właśnie Eidos Montreal, twórcy Thief oraz nowych części Deus Ex.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!