Eurogamer.pl

Mount & Blade 2 z mapą czterokrotnie większą niż oryginał

Plus: zmienne pory roku.

Użytkownik forum NeoGAF przetłumaczył treść artykułu o Mount & Blade 2: Bannerlord z niemieckiego magazynu GameStar. Dowiadujemy się między innymi, że mapa świata będzie cztery razy większa niż w pierwszej części serii.

Twórcy wprowadzają także system pór roku, który wpłynie na rozgrywkę oraz oczywiście na wygląd lokacji. Przykład zmiany wyglądu jednego miejsca w zależności od pory roku zaprezentowano na jednym ze screenów - umieszczamy go poniżej.

mb2

Deweloperzy postanowili znacznie rozbudować wioski i miasteczka. Będzie w nich więcej interesujących postaci niezależnych, a także różne frakcje, z którymi można będzie wchodzić w interakcje.

Podczas bitew na ekranie znajdzie się maksymalnie nawet tysiąc jednostek. Twórcy kładą duży nacisk na fizykę - piechota z mieczami może zostać rozgromiona i rozrzucona na boki przez konną szarżę.

mb1

Projektanci podkreślają też, że gracze mogą liczyć na dużą swobodę dotyczącą rozwoju bohatera i jego kariery. Zajmiemy się nie tylko walką, ale budową twierdzy, handlem i dowodzeniem.

Data premiery Mount & Blade 2: Bannerlord cały czas nie jest znana. Gra zmierza na PC.

Reklama

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...