Eurogamer.pl

Zwiastun Tekken 7 prezentuje założenia fabuły

Kluczowy element bijatyki?

Bandai Namco przygotowało kolejny zwiastun bijatyki Tekken 7, koncentrując się tym razem na opowieści fabularnej produkcji.

Trwa rywalizacja pomiędzy Mishima Zaibatsu oraz G Corporation. To drugie ugrupowanie powoli zdobywa przewagę, ponieważ w tajemniczych okolicznościach znika lider Zaibatsu, Jin Kazama.

Kontrolę przejmuje Heihachi Mishima, stawiający na rządy twardej ręki w dalszych walkach z G Corporation i szefem firmy, którym jest oczywiści Kazuya Mishima.

Tekken 7 ma opowiedzieć o zakończeniu tego konfliktu, opowiadającego nie tylko o walce korporacji, ale także rodziny Mishima.

Jak wyjaśniał Mateusz we wrażeniach z niedawnego pokazu trybu fabularnego:

„Historia jest udaną mieszanką przesadzonego dramatyzmu i lekkich absurdów, ale zaciekawia. Choć na samym początku możemy poczuć się nieco zagubieni, jeżeli nie znamy cyklu, to gra szybko tłumaczy obecny stan świata, w którym rywalizują ze sobą dwie międzynarodowe korporacje militarne.”

„Tryb fabularny jest płynny i przyjemny w odbiorze, jak jeszcze nigdy w tej serii. Scenki przerywnikowe gładko przechodzą w gameplay” - dodał.

Tekken 7 debiutuje 2 czerwca na PS4, Xbox One i PC.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...