Eurogamer.pl

Przeceny i promocje gier na weekend - Shadow Warrior, Mount & Blade

Obniżki od 19 do 21 maja.

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych, weekendowych promocji w usługach dystrybucji cyfrowej.

W Muve.pl za 30 zł kupić można Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Poza tym za 31 zł zdobyć można Cities: Skylines.

01

W tym tygodniu można między innymi za 15 zł kupić pierwszą część Shadow Warrior

Natomiast na Steamie do godziny 21:00 w niedzielę można za darmo przetestować tryb sieciowy w Call of Duty: Infinite Warfare. Ponadto nawet o 90% przeceniono gry z katalogu firmy Devolver Digital, w tym pierwszą część polskiego Shadow Warrior - produkcja kosztuje 3,49 euro (15 zł).

W Humble Bundle nadal trwa wiosenna wyprzedaż, w ramach której można tym razem kupić między innymi zestaw czterech części serii Deus Ex za 8,24 euro (35 zł), a także Dirt Rally za 14,99 euro (63 zł).

W GOG.com do niedzieli za darmo można zdobyć pierwszą odsłonę cyklu Mount & Blade. W serwisie rozpoczęła się też kolejna tygodniowa promocja z obniżkami sięgającymi nawet 75%. Przykładowo za 60 zł można kupić odświeżoną wersję strategii Master of Orion.

W GamersGate z kolei nawet o 70% przeceniono gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy'ego, w tym Splinter Cell Blacklist, które kosztuje 24 zł. Do tego nawet o 80% taniej nabyć można tytuły firmy 2K Games, wśród których jest Mafia 3 za 74 zł.

W PlayStation Store trwa majowa wyprzedaż z rabatami sięgającymi nawet 60%. Ponadto nawet o 70% obniżono ceny gier z serii Resident Evil - na przykład szósta odsłona cyklu kosztuje 42 zł.

W Xbox Live do końca weekendu można za darmo sprawdzić możliwości konta Gold, a także bezpłatnie przetestować Minecrafta w wersji Xbox One. Dodatkowo rozpoczęła się wyprzedaż na produkcje z Xbox 360, które działają także na nowszej konsoli Microsoftu. W ramach akcji nabyć można między innymi Red Dead Redemption za 40 zł.

Weekendowe promocje w Muve.pl:

Weekendowe promocje na Steamie:

Weekendowe promocje w Humble Bundle:

Weekendowe promocje w GOG.com:

Weekendowe promocje w GamersGate:

Weekendowe promocje w PlayStation Store:

Weekendowe promocje w Xbox Live:

Gry na Xbox 360:

Gry na Xbox One:

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...