Eurogamer.pl

Overwatch świętuje pierwszą rocznicą premiery z wersją GOTY

Jest też darmowy weekend.

Sieciowa strzelanka Overwatch ukazała się 24 maja ubiegłego roku. W związku ze zbliżającą się rocznicą Blizzard szykuje szereg atrakcji, w tym wydarzenie specjalne w grze oraz odsłonę GOTY w sklepach.

Impreza o nazwie Overwatch Anniversary wystartuje na serwerach w przyszły wtorek, 23 maja. Potrwa do 12 czerwca. Nie wiemy jeszcze, czego dokładnie możemy spodziewać się w tym okresie, lecz szczegóły mamy poznać w przyszłym tygodniu, w ramach specjalnej prezentacji w Nowym Jorku.

Co więcej, w okresie od 26 do 29 maja odbędzie się także weekend z darmowym dostępem do gry, na wszystkich platformach sprzętowych: PC, PS4 i Xbox One.

W sklepach pojawią się także pudełka z Overwatch: Game of the Year Edition, zawierające podstawową wersję gry oraz szereg cyfrowych bonusów: 10 skrzyń ze skórkami i innymi przedmiotami kosmetycznymi oraz skórki dla postaci.

Do tego elementy do wykorzystania w innych grach: Tracer do Heroes of the Storm, mały Winston jako pet w World of Warcraft, skrzydła Mercy do Diablo 3, portrety do StarCraft 2 oraz paczka kart do Hearthstone.

Blizzard pochwalił się w kwietniu, że tytuł przyciągnął już ponad 30 milionów graczy. Dla porównania - w październiku ubiegłego roku informowano, że produkcja zainteresowała 20 milionów osób. Mamy więc do czynienia ze znacznym wzrostem na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...