Eurogamer.pl

Ostatni odcinek trzeciego sezonu The Walking Dead zadebiutuje 30 maja

Finał historii Javiera i Clementine.

Telltele Games poinformowało, że piąty, a zarazem ostatni, odcinek przygodówki The Walking Dead: A New Frontier ukaże się 30 maja.

Epizod o nazwie From the Gallows pojawi się - podobnie jak wcześniejsze - na PC, konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

01

Nadchodzi finał

Uwaga na spoilery poniżej!

W finałowym rozdziale służące za schronienie przed żywymi trupami miasteczko Richmond pogrąża się w chaosie. Życie zarówno osób bliskich Javierowi - jednemu z głównych bohaterów gry - jak i pozostałych cywili jest zagrożone.

Twórcy obiecują, że podjęte w poprzednich odcinkach decyzje znajdą swoje odzwierciedlenie we From the Gallows. Dotychczasowe wybory wpłyną między innymi na zaufanie napotkanych postaci.

The Walking Dead: A New Frontier jest trzecim sezonem przygodówki od Telltale Games. Deweloperzy przygotowują łącznie pięć epizodów produkcji.

Wcielamy się w znaną z wcześniejszych odsłon Clementine, która nie jest już małą dziewczynką. Bohaterce towarzyszy wspomniany Javier - mężczyzna, dla którego najważniejszym celem jest ochrona najbliższych. Wraz z rodziną postanawia przygarnąć dziewczynę.

Rozgrywka nie odbiega zbytnio od poprzednich projektów twórców gry. Bierzemy więc udział w sekwencjach zręcznościowych, rozmawiamy z postaciami oraz podejmujemy decyzje wpływające na kolejne wydarzenia.

Warto wspomnieć, że na początku marca na PS4 i Xbox One ukazała się pudełkowa wersja tytułu. Na płycie znalazły się dwa pierwsze odcinki. Pozostałe trzeba pobrać z internetu, po aktywacji dołączonego kodu.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...