Eurogamer.pl

Zapowiedziano F1 2017

Premiera 25 sierpnia, powrócą klasyczne bolidy Formuły 1.

Codemasters przygotowuje kolejną odsłonę symulatora F1 2017. Polskim wydawcą jest Techland, który premierę ustalił na 25 sierpnia. Platformy docelowe to PC, PS4 i Xbox One.

Jak zapewniają twórcy w informacji prasowej, w nowej części powróci możliwość pokierowania klasycznymi bolidami Formuły 1.

1

Ferrari F2002

Poniższy trailer prezentuje trzy z nich: jest McLaren MP4/4 z 1988 roku (model Alaina Prosta i Ayrtona Senny), Williams FW14B z 1992 roku (model Nigela Mansella i Riccardo Patrese'a) oraz Ferrari F2002 z 2002 roku (model Rubensa Barrichello i Michaela Schumachera).

„Dodanie klasyków do F1 2013 spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem i dlatego w F1 2017 wracają w udoskonalonej formie” - zapewnia Paul Jeal, reżyser gry. Bolidów z przeszłości będzie łącznie dwanaście.

Co istotne, te dodatkowe pojazdy poprowadzimy także w trybie kariery - gracze będą zapraszani na różne „poboczne” wyścigi z udziałem klasycznych maszyn.

„Chcemy urozmaicić F1 2017, dodając cztery alternatywne wersje torów oraz wiele nowych mechanizmów rozgrywki. Starsze bolidy będą też dostępne w innych trybach, w tym w grze wieloosobowej i próbach czasowych” - dodaje dyrektor kreatywny Lee Mather.

Gracze zamawiający grę przed premierą lub w edycji Day One otrzymają wcześniejszy dostęp do McLarena MP4/4 jako części pakietu „F1 2017 Special Edition". Ten model będzie można zakupić oddzielnie. Pozostałe jedenaście bolidów jest dostępne we wszystkich edycjach gry.

Reklama

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...