Eurogamer.pl

PES 2018 - premiera 15 września

Wersja PC na równi z konsolami obecnej generacji.

Konami poinformowało, że PES 2018 ukaże się - bez większych niespodzianek - już 15 września tego toku. Platformy docelowe to PC, PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Japoński wydawca zapewnia, że odsłona na komputery osobiste będzie reprezentowała „standard zgodny z tym na wiodących konsolach”, co powinno uspokoić graczy obawiających się kolejnej hybrydy wersji z ubiegłej i obecnej generacji.

1

Jakiś taki niepodobny

Lista usprawnień obejmuje całkiem nowy interfejs użytkownika, kontekstowe chronienie piłki przed atakami, a także zwroty, które z małymi zmianami wymieniamy co roku: lepszy drybling, „Dokładne Przyjęcia+” i przeprojektowane stałe fragmenty.

„Umowy podpisane z partnerami sprawią, że zobaczymy także realistycznie odtworzone tatuaże zawodników” - napisano w informacji prasowej.

Wraca również tryb losowego wyboru meczu. Nie znamy detali, lecz w PES 6 rozwiązanie polegało na wskazaniu czterech zespołów lub jednej ligi/kraju przez każdego z graczy, a następnie komputer sam wybierał, kim zagramy.

Do tego szersza integracja sieciowa, nowe tryby PES League oraz usprawniony Fox Engine: nowe oświetlenie, poprawione modele zawodników i animacje, od wyrazu twarzy po realistyczne ruchy.

Reklama

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...