Eurogamer.pl

Łatka 1.2 do Sniper Ghost Warrior 3 naprawia błąd z zapisami

Są też save'y „w chmurze”.

Strzelanka Sniper Ghost Warrior 3 doczekała się kolejnej aktualizacji na PC. Wprowadzono głównie szereg poprawek dla wykrytych od czasu premiery błędów.

Najważniejsze jest chyba usunięcie problemu, który mógł spowodować uszkodzenie zapisów rozgrywki. Dodano też wsparcie dla przechowywania save'ów na serwerach Steama, czego z jakiegoś powodu nie przygotowano na premierę.

Są też poprawki dla szeregu innych awarii, lepsze animacje obrzyna i zmiany w grafice: załatano cienie, tekstury czy też niefortunne opady deszczu pod dachem.

Wyeliminowano miejsca, w których postać gracza mogła zapaść się „pod mapę”, doszlifowano balans niektórych broni i gadżetów, a także projekty lokacji oraz interfejs.

1

Bez drona trudniejsza jest obrona

Pełną listę nowości i poprawek znaleźć można w komunikacie na Steamie.

Można oczekiwać, że podobna aktualizacja trafi wkrótce na PS4 i Xbox One, choć nie podano jeszcze szczegółów na ten temat.

Tymczasem odpowiedzialne za prace studio CI Games nadal ma problemy na giełdzie. Po małym odbiciu od dna w ostatnim okresie, wczoraj znowu doszło do wyprzedaży, a kurs akcji oscyluje już niebezpiecznie blisko złotówki.

Jednocześnie zarząd spółki opuścił Adam Pieniacki, odpowiedzialny dotychczas właśnie za finanse. Zdecydował się na rezygnację, „nie podając przyczyn jej złożenia” - napisano w komunikacie.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...