Eurogamer.pl

LEGO City: Tajny Agent - Rozdział 2: Powiew przeszłości

Zdobywamy hak z liną i pozbywamy się przestępców z wieżowca.

Kolejny rozdział w LEGO City: Tajny Agent rozpoczniesz automatycznie po ukończeniu pierwszego, czyli Nowe twarze i dawni wrogowie. Niedługo po starcie otrzymasz informację od szefa komisariatu (aby ją odebrać wciśnij klawisz migający w lewym dolnym narożniku ekranu).

Otrzymasz zadanie skierowania się do blokady na moście w dzielnicy portowej (północna część miasta). Cel zostanie zaznaczony na mapie - skorzystaj z nawigacji, aby do niego dotrzeć, najlepiej z wykorzystaniem radiowozu.

Stacja benzynowa i zdobycie auta

Po dotarciu na miejsce obejrzyj scenkę i porozmawiaj z Ellie. Następnie udaj się na pobliską stację benzynową, gdzie będziesz musiał udzielić pomocy właścicielowi.

020

Skieruj się do pobliskich dystrybutorów paliwa i zacznij je naprawiać (obrazek powyżej). Kiedy skończysz wróć do właściciela, który podaruje ci superklocek. Podnieś go i przejdź w prawo. Wejdź do niebieskiego pasma światła i skorzystaj z możliwości skanowania, żeby odnaleźć białe ślady, które zaprowadzą cię do kolejnego superklocka znajdującego się w kontenerze.

021

Po ich zebraniu udaj się w prawo i wejdź w interakcję z dużą platformą (obrazek powyżej), gdzie wybuduj superkonstrukcję (stojąc na platformie wciśnij klawisz, który się pojawi, a potem zatwierdź zakup budowli) pozwalającą przywoływać auta. Wejdź z interakcję z panelem i z kategorii kryzysowych wybierz gliniaka.

Wyrzutnia lin z hakiem i namierzenie przestępców

Po wskoczeniu do wozu odezwie się Ellie, która zleci nowe zadanie. Musisz udać się na do komisariatu policji na północy, żeby odebrać od szeryfa wyrzutnie lin z hakiem.

022

Kiedy to uczynisz wsiądź do auta. Ellie powie, abyś udał się do wskazanej restauracji, skąd będziesz mógł wypatrzeć przestępców. Po dotarciu na miejsce opuść wóz i udaj się w lewo pod niebieski chwytak (obrazek powyżej). Wciśnij klawisz, który się pojawi, dzięki czemu bohater dostanie się na górę.

023

Strzel hakiem w niebieski uchwyt z prawej i zacznij iść w lewą stronę, dzięki czemu odblokujesz drabinę (obrazek powyżej), po której wejdź na górę. Potem skorzystaj z kolejnej, żeby wejść na szczyt hamburgera na dachu restauracji.

024

Podejdź do jego krawędzi i zacznij korzystać ze skanera w celu namierzenia podejrzanego. Spójrz na samą górę wysokiego budynku z prawej i zlokalizuj jednego z ludzi stojących w grupie (obrazek powyżej). Zeskanuj go, a okaże się, że to właśnie poszukiwany przestępca.

Dotarcie do przestępców i ich wyeliminowanie

Zeskocz na dół i udaj się do budynku z lewej. Skorzystaj z haka z liną, żeby złapać niebieski chwytak i dostać się wyżej.

025

Potem korzystaj z kolejnych (obrazek powyżej), aby dostać się na szczyt, gdzie podejdź do ikony odznaki policyjnej. Przeniesiesz się do kolejnej lokacji, gdzie skorzystaj z haka, żeby przeskoczyć nad przepaścią na lewą stronę. Potem skorzystaj z kolejnej, przejdź w lewo i użyj haka na chwytaku, aby dostać się wyżej.

026

Na piętrze zacznij kierować się w prawo i przejdź nad przepaścią po cienkim gzymsie. Następnie pociągnij chwytak z prawej, a z klocków stwórz trampolinę, po której dostań się na górę. Zniszcz wszystkie obiekty i zbuduj z nich płytę katapultacyjną, na którą wejdź. W ten sposób przeskoczysz na drugi na budynek.

027

Z balkonu wejdź na piętro po niebieskiej rynnie, po czym zacznij biec w prawo omijając przeszkody. W końcu dotrzesz do pierwszego przestępcy (obrazek powyżej), którego zaatakuj. Po powaleniu go na ziemię załóż mu kajdanki. Udaj się w prawo i zjedź na drugi budynek po linie na dole ekranu.

028

Skorzystaj z drążków gimnastycznych, aby przeskakiwać w prawo (obrazek powyżej). Po dotarciu na stały ląd wejdź na górę po pnączach rośliny porastającej ścianę. Przeskocz na balkon i wejdź na górę po niebieskiej rynnie. Następnie udaj się w lewo, wbiegnij na biało niebieską platformę i przebiegnij po oknie na drugą stronę, gdzie rozpraw się z drugim złoczyńcą.

029

Skieruj się na górę ekranu, gdzie zobaczysz dwie niebiesko-białe ściany stojące naprzeciwko siebie. Wskocz na jedną, a potem przeskocz na drugą (obrazek powyżej) i kontynuuj w ten sposób, aż dotrzesz na szczyt z trzecim bandytą. Rusz w prawo, przeskocz po tyczkach na drugą stronę i kontynuuj. Po chwili zobaczysz dowódcę, który ucieknie po linie - wyrusz za nim.

030

Trafisz na dach z szybami (obrazek powyżej). Aby wbiec na szczyt z prawej musisz szybko naciskać klawisz, który pojawi się na ekranie, w innym przypadku bohater zleci na dół i będziesz musiał zaczynać od nowa. Po wejściu na szczyt zacznij ślizgać się na dół na prawą stronę.

Spis treści: LEGO City: Tajny Agent - Poradnik, Solucja

Następnie: LEGO City: Tajny Agent - Rozdział 3: Odsiadka bez wyroku (prom i więzienie)

031

Po scence strzel hakiem w śmigłowiec (obrazek powyżej), przeskocz na drugą stronę i zacznij wskakiwać coraz wyżej po małych występach na ścianie, po prostu wciskając klawisz skoku. Po dotarciu na górę zacznij po gzymsach wchodzić na szczyt (musisz łapać gzyms w miejscach z białymi drążkami).

Po wejściu na górę skorzystaj z haka z liną, żeby dostać się na platformę, po czym wejdź na katapultę z prawej. W ten sposób wylądujesz na dachu drugiego budynku, gdzie w końcu złapiesz przywódcę przestępców, a misja zakończy się.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...