Eurogamer.pl

Czwarty odcinek The Walking Dead: A New Frontier zadebiutuje 25 kwietnia

Jest też nowy zwiastun.

Telltale Games poinformowało, że czwarty odcinek przygodówki The Walking Dead: A New Frontier ukaże się już przyszłym tygodniu - 25 kwietnia.

Epizod zatytułowany Thicker Than Water pojawi się na PC, konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

01

Zombie nadchodzą

Uwaga na spoilery poniżej!

Czwarty odcinek kontynuuje wydarzenia z wcześniejszych rozdziałów. Po odkryciu prawdy związanej z przywódcami New Frontier, w rodzinie Garcia dochodzi do spięć. Javier musi podjąć decyzje, które zaważą na relacjach z najbliższymi.

W międzyczasie do miasteczka Richmond zbliżają się zombie. W obliczu groźby nieuchronnego ataku żywych trupów, zwaśnione grupy staną przed koniecznością połączenia sił.

Nie zabraknie oczywiście wyborów, które wpłyną na dalszy rozwój fabuły. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach cyklu, weźmiemy również udział w sekwencjach zręcznościowych i porozmawiamy z napotykanymi postaciami.

The Walking Dead: A New Frontier jest trzecim sezonem przygodówki od Telltale Games. Twórcy przygotowują łącznie pięć epizodów, z których do tej pory wydano trzy.

Wcielamy się w znaną z wcześniejszych części Clementine, która nie jest już małą dziewczynką. Bohaterce towarzyszy Javier - mężczyzna, dla którego najważniejszym celem jest ochrona najbliższych. Wraz ze swoją rodziną, postanawia przygarnąć dziewczynę.

Warto wspomnieć, że na początku marca na PS4 i Xbox One ukazała się pudełkowa wersja gry. Na płycie znalazły się dwa pierwsze odcinki. Pozostałe trzy pobierzemy z internetu, po aktywacji dołączonego kodu.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...