Eurogamer.pl

Zamknięta beta Marvel Heroes Omega startuje w piątek

Tylko na PS4.

Zamknięta beta Marvel Heroes Omega - konsolowej wersji gry action-RPG z PC - startuje już w najbliższy piątek, 21 kwietnia. Gra zmierza na PS4 i Xbox One, lecz testy zaplanowano obecnie wyłącznie na sprzęcie Sony.

Plan odpowiedzialnego za prace studia Gazillion obejmuje rozpoczęcie zamkniętej fazy, a następnie przejście na model płatnego, wczesnego dostępu. Potem odbędą się otwarte testy, a na końcu gra ukaże się w pełnej wersji, dostępnej za darmo.

1

To chyba dr Dziwny

Jak na rynek Free to Play przystało, nie zabraknie transakcji cyfrowych. Pierwsze sześć pakietów specjalnych trafi do sprzedaży już w piątek, lecz nie w Polsce. Gwarantują między innymi natychmiastowy dostępy do bety oraz szereg innych, cyfrowych bonusów.

Abonenci usługi PS Plus mogą liczyć na zniżki. Wszelkie postępy zostaną zresetowane po zakończeniu zamkniętych testów, lecz gracze odzyskają zakupioną, wirtualną walutę - do ponownego wydania.

Marvel Heroes debiutowało na PC w czerwcu 2013 roku, gdzie zdobyło oddaną grupę fanów i otrzymało wiele aktualizacji oraz ulepszeń, jak na gatunek MMO przystało.

Sieciowa produkcja pod względem rozgrywki przypomina bardziej Diablo niż World of Warcraft: gracz wybiera superbohatera i rusza do walki z grupami przestępców, obserwując akcję z góry. Spider-Man, Avengers, Defenders, Inhumans, X-Men, Strażnicy Galaktyki - plejada postaci jest szeroka.

Zwiedzamy także charakterystyczne lokacje, jak Hell's Kitchen w Nowym Jorku czy Asgard. Kampania obejmuje dziewięć rozdziałów starć ze znanymi przeciwnikami: jest Doctor Doom czy Loki.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...