Eurogamer.pl

Prawie czterdzieści minut rozgrywki z trybu sieciowego Dawn of War 3

Zapis całego meczu.

Deweloperzy ze studia Relic opublikowali pełny mecz multiplayer z gry Warhammer 40,000: Dawn of War 3. To zapis rywalizacji dwóch trzyosobowych zespołów.

Po każdej stronie konfliktu obserwujemy współpracujących Eldarów, Kosmicznych Marines oraz Orków. To wszystkie frakcje, które znajdą się w strategii w dniu premiery.

Celem zmagań w trybie sieciowym jest zniszczenie rdzenia w bazie przeciwnika. By ułatwić sobie zadanie, należy wcześniej wyeliminować potężne działa oraz generatory tarcz. Takie podejście skłoniło niektórych graczy do porównań z grami MOBA.

Pod względem rozgrywki Dawn of War 3 to jednak strategia w niemal zupełnie klasycznym stylu - niemal, ponieważ ważnym elementem każdej armii są bohaterowie z wyjątkowymi talentami. Nie poradzą sobie oni jednak bez wsparcia zwykłych jednostek.

Twórcy poinformowali niedawno, że w dniach 21-24 kwietnia odbędą się otwarte testy strategii. Chętni powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

Założenia fabularne w kampanii dotyczą zmagań o kontrolę nad tajemniczym artefaktem. Trzy frakcje rywalizują, by go zdobyć. Jak to jednak bywa z potężnymi artefaktami, wyzwolona moc zaszkodzi wszystkim uczestnikom konfliktu..

Dawn of War 3 ukaże się 27 kwietnia na PC.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...