Eurogamer.pl

Oferta pracy: Autor poradników do gier

Dołącz do naszej ekipy.

Jeśli uwielbiasz gry wideo, potrafisz rozłożyć tytuł na czynniki pierwsze, wgryzasz się w mechanikę, strukturę, wykonujesz każdą misję i znajdujesz każdy sekret, masz już za sobą doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych poradników do gier, zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższą ofertą współpracy z naszym serwisem.

Poszukujemy autora/ów poradników do gier (Guide Writer) - osoba będzie blisko współpracować z Guide Editorem, koordynującym dział poradników w naszym serwisie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie profesjonalnych, obszernych poradników do gier (wszystkie gatunki)
  • opracowywanie tekstowe poradnika (opis przejścia misji głównych, pobocznych, znajdźki, sekrety, opis mechaniki gry, systemów związanych z rozwojem postaci, itp.)
  • opracowywanie niezbędnych grafik (mapy z oznaczeniami, interfejs z opisem, screenshoty z kluczowych miejsc, itp.)
  • aktualizowanie opublikowanych poradników, gdy zostaną wydane rozszerzenia i duże dodatki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 500 zł do 1500 zł netto za poradnik (w zależności od wielkości gry i jakości publikacji);
  • umowa o dzieło - wynagrodzenie za opublikowany poradnik;
  • płatność na podstawie umowy - po opublikowaniu poradnika;
  • możliwość stałej współpracy, dla najlepszej osoby w perspektywie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Dodatkowe wymagania:

  • regularne granie w gry wideo i pasja - wymóg bezwzględny
  • własny sprzęt (wysokiej jakości komputer), posiadanie konsoli PS4/Xbox One będzie dodatkowym atutem
  • dużo wolnego czasu (np. po zajęciach na studiach, po innej pracy)
  • umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim - wymóg konieczny
  • dobra organizacja własnej pracy w domu i terminowość realizacji zlecenia - warunek konieczny
  • doświadczenie przy realizacji poradników do gier będzie dużym atutem;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym realizację poradnika na bazie gry anglojęzycznej

Jak aplikować?

  • wyślij zgłoszenie na adres: jerzy.danilko@eurogamer.pl
  • temat wiadomości: Aplikacja Autor Poradników
  • załącz CV, napisz coś o sobie (koniecznie zawrzyj odpowiednią klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych)
  • koniecznie załącz: próbkę umiejętności w kontekście pracy nad poradnikiem (np. opis przejścia misji - wystarczy jedna strona maszynopisu), ewentualnie link do stworzonego poradnika
  • zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia, ale po znalezieniu odpowiedniej osoby lub osób, rekrutacja zostanie zamknięta

W związku z dużą liczbą zgłoszeń przy poprzednich rekrutacjach, odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...