Eurogamer.pl

Zwiastun bijatyki Injustice 2 przedstawia postać Cheetah

Kobieta-kot.

Studio NetherRealm kontynuuje prezentację wojowników i wojowniczek w bijatyce Injustice 2. Tym razem pora na materiał o Cheetah, której obecność w grze potwierdzono już w połowie lutego.

Ta nieco inna kobieta-kot debiutowała w komiksach DC już w 1943 roku. Na przestrzeni lat wykształciły się dwie wersje: mistrzyni sztuk walki w przebraniu oraz osoba o cechach prawdziwego futrzaka, obdarzona nadludzką siłą i zręcznością. Gra wydaje się stawiać na tę drugą opcję.

Cheetah w poniższym materiale wideo walczy z Wonder Woman czy też z Robinem. Dysponuje - zgodnie z materiałem źródłowym - bardzo szybkimi atakami oraz ostrymi pazurami.

Jak wszystkie bijatyki od NetherRealm z ostatnich lat, również Injustice 2 zaoferuje kampanię fabularną. Historia nawiązuje do wydarzeń z pierwszej odsłony cyklu.

Pod względem rozgrywki największą nowością w sequelu jest system ekwipunku. Po każdym meczu bohaterowie zdobywają różne elementy wyposażenia - paski, rękawice i inne. Zwiększają one nieznacznie niektóre statystyki, a także wygląd postaci.

Injustice 2 ukaże się 19 maja na PS4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...