Eurogamer.pl

Premiery gier (20.03 - 26.03)

Mass Effect: Andromeda. Trzeba czegoś więcej?

Tysiące fanów na całym świecie z wytęsknieniem czeka na Mass Effect: Andromeda. Gra debiutuje po pięciu latach prac, a do Europy trafi w czwartek. Jest też standardowy zestaw mniejszych pozycji.

Wtorek, 21 marca

  • Troll and I (PC, PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Akcja toczy się w latach 1950., gdzieś w skandynawskich lasach. Okoliczni mieszkańcy są święcie przekonani, że gdzieś w pobliżu mieszka niebezpieczna, mityczna bestia - troll.

Everything nie jest zwykłą grą, ponieważ w symulowanym wszechświecie pozwala graczom wcielić się - zgodnie z tytułem - we wszystko. Całość przypomina raczej rozbudowany projekt artystyczny.

Środa, 22 marca

W produkcji wcielamy się w Jacka Boyda - komisarza oddziału policji, służącego na tym stanowisku od wielu lat. Pewnego dnia sytuacja diametralnie się zmienia - burmistrz Freeburg City daje nam 180 dni na opuszczenie biura.

Czwartek, 23 marca

Wcielamy się w Pioniera, którego głównym zadaniem jest szukanie miejsc na kolejne ludzkie kolonie. W trakcie przygody zetkniemy się też z innymi rasami i pomożemy gatunkom, które razem z nami opuściły Drogę Mleczną.

Strzelanka Day of Infamy z akcją umieszczoną podczas II wojny światowej nie stawia na totalny realizm i poziom autentyczności. Otrzymujemy produkcję bardziej przystępną, ale nadal można zginąć od jednego strzału.

Szereg zajezdni do odwiedzenia oraz lokomotyw do naprawienia w produkcji, która przemówi głównie do fanów Car Mechanic Simulator.

Top 50: Darmowe gry na PC RPG, strzelanki, logiczne. Top 50: Darmowe gry na PC

Rozgrywka przypomina mobilne produkcje z Raymanem - Mario biegnie w prawo, a gracz musi stukać w ekran, by bohater skakał. Postać sięgnie tym wyżej, im dłużej przytrzymamy palec.

Piątek, 24 marca

Dreamfall Chapters jest kontynuacją The Longest Journey oraz Dreamfall. Akcja osadzona jest w uniwersum podzielonym na dwa światy - magicznej Arcadii oraz futurystycznych realiach 2220 roku.

  • Toukiden 2 (PC, PS4, PS Vita)
    Wersja językowa: angielska

Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci, by samotnie - z postaciami niezależnymi - lub w kooperacji rozprawiać się z przeróżnymi potworami.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...