Eurogamer.pl

Nowy materiał z Mass Effect: Andromeda prezentuje wersję PC

Twórcy o rozdzielczości 4K i HDR.

Nvidia opublikowała nowy film poświęcony Mass Effect: Andromeda. W materiale twórcy gry opowiadają o wydaniu PC.

Deweloperzy ze studia BioWare przybliżają warstwę techniczną wersji komputerowej. Najważniejszymi elementami są HDR i 4K.

01

W Andromedzie bez broni się nie obejdzie

Jak wyjaśniają autorzy, pierwsza technologia umożliwia wyświetlanie szerszego spektrum kolorów. Dzięki temu, widoczne na ekranie modele postaci i otoczenie prezentują się znacznie ładniej.

Natomiast 4K pozwoliło twórcom zaprezentować poziom szczegółowości, którego dotychczas nie byli w stanie pokazać. Deweloperzy podkreślają, że jeśli choć raz zagramy we wspomnianej rozdzielczości, nie zechcemy wrócić do niższej.

W wersji PC zaimplementowano także Ansel - opracowane przez firmę Nvidia narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu. Z pomocą aplikacji można zapisywać obrazki między innymi w 360 stopniach.

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje w Europie już 23 marca. Od czwartku produkcja dostępna jest już dla abonentów usług Origin Access i EA Acces, ale mogą grać tylko przez 10 godzin.

Akcję tytułu osadzono 600 lat po wydarzeniach z poprzedniej trylogii. Wcielamy się w Pioniera, który szuka miejsc na kolejne ludzkie kolonie. W trakcie przygody zetkniemy się też z innymi rasami i pomożemy gatunkom, które razem z nami opuściły Drogę Mleczną.

Reklama

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...