Eurogamer.pl

Animowany trailer The Surge przybliża korporację Creo

Firma dbająca o świat i pracownika.

Twórcy gry akcji The Surge z niemieckiego Deck13 - studia, które w przeszłości pomagało CI Games w pracach nad Lords of the Fallen - opublikowali nowy zwiastun tytułu.

Trailer nie zawiera jednak żadnych fragmentów rozgrywki. Materiał w całości jest animacją, przedstawiającą efektowne starcia głównego bohatera - Warrena - z robotem i człowiekiem wyposażonym w egzoszkielet.

01

Nie zabraknie ogromnych robotów

Walkom towarzyszy wygłaszany przez hologram monolog, zachwalający korporację Creo, która odegra w grze istotną rolę. To „jeden z najważniejszych na świecie producentów dóbr konsumenckich i przemysłowych”.

Firma podobno „dba o świat” oraz swoich pracowników - zarówno pod względem fizycznym, jak i duchowym.

Akcję produkcji osadzono w przyszłości, kiedy to globalne ocieplenie osiągnęło poziom krytyczny. Sytuacja stała się na tyle poważna, że doprowadziła do zapaści światowej gospodarki, pogrążając ludzi w biedzie.

Właśnie wspomniana korporacja Creo - specjalizująca się w rozwiązywaniu „problemów ekologicznych” - wydaje się być odpowiedzialna za katastrofalne zmiany.

Wcielimy się w Warrena, którego zatrudniono, jako pracownika wspomaganego egzoszkieletem. Rutynowy zabieg wczepienia w tkanki ciała wyposażenia niezbędnego do pracy zbiega się w czasie z katastrofą w głębi zakładu.

Gra stawia na starcia z pojedynczymi przeciwnikami. System walki pozwala celować w wybrane części wroga. Dzięki temu możemy na przykład zaatakować niechronione pancerzem fragmenty, zadając dodatkowe obrażenia.

The Surge ukaże się 16 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!