Eurogamer.pl

10 najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przegląd informacji: 13.03 - 19.03.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - Animacje Andromedy

Pomimo obietnic, animacje w Mass Effect: Andromeda nadal pozostawiają sporo do życzenia, a premierowa łatka nie zmieni sytuacji. Problemy można sprawdzić samemu w wersji Trial na PC i Xbox One. Jest też nasz materiał z rozgrywki.

1

***

#2 - Ubisoft w Boliwii

Ghost Recon Wildlands jest dalekie od ideału. Źródłem zabawy jest kooperacja ze znajomymi, ale samotników znudzi powtarzalność zadań i niska inteligencja towarzyszy. Nasza recenzja.

2

***

#3 - Zmierzch PS3

Po dekadzie w sprzedaży, Sony zakończy wkrótce produkcję konsol PS3 w Japonii, co zazwyczaj sygnalizuje zatrzymanie linii montażowych na całym świecie. Więcej na ten temat.

3

***

#4 - Terroryści w Krakowie

W lipcu tego roku w Krakowie odbędzie się kolejna impreza z cyklu „major” w CS:GO, współorganizowana przez Valve oraz firmę PGL esports. Turniej odbędzie się w dniach 16-23 lipca, z fazą pucharową na terenie Tauron Arena Kraków. Więcej na ten temat.

4

***

#5 - Horyzont sukcesu

Studio Guerrilla pochwaliło się, że na całym świecie sprzedano już ponad 2,6 miliona egzemplarzy gry akcji Horizon Zero Dawn, choć od premiery minęły tylko nieco ponad dwa tygodnie. Więcej na ten temat.

5

***

#6 - Druga fala Ryzen

AMD potwierdziło, że procesory Ryzen 5 zadebiutują na rynku w przyszłym miesiącu - 11 kwietnia. Do sprzedaży trafią od razu cztery modele, konkurujące z linią i5 od Intela. Więcej na ten temat.

6

***

#7 - CD Projekt i e-sport

Studio CD Projekt Red ogłosiło, że wraz z ESL zorganizuje Gwent Challenger - oficjalny turniej w samodzielną wersję karcianki Gwint. Zawody odbędą się tylko na PC. Więcej na ten temat.

7

***

#8 - Szersze PS Now

Usługa transmisji gier Sony - PlayStation Now - wzbogaci się jeszcze w tym roku o produkcje z PS4, co rozszerzy obecny katalog pozycji z PlayStation 3. Nadal bez wieści na temat startu usługi w Polsce. Więcej na ten temat.

8

***

#9 - Złoty samorodek

The Legend of Zelda: Breath of the Wild oferuje oszałamiającą liczbę 900 nasion Korok do znalezienia - to krótkie wyzwania i zagadki, rozrzucone po ogromnym świecie gry. Nagroda za zebranie wszystkich jest całkiem ciekawa. Nasza analiza.

9

***

#10 - O przyszłości

W zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej odsłonie serii Mass Effect odwiedzamy Andromedę. Postanowiliśmy znaleźć kogoś, kto opowie nam właśnie o tej galaktyce, obecnym stanie nauki i potencjalne na przyszłość. Nasz wywiad.

Najgorsze i najśmieszniejsze symulatory Wszystko może być symulacją! Najgorsze i najśmieszniejsze symulatory
10
Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...