Eurogamer.pl

Sonic Mania opóźnione; Project Sonic 2017 z oficjalnym tytułem

Podwójny powrót niebieskiego jeża.

Sega poinformowała, że Sonic Mania ukaże się dopiero latem tego roku. Dotychczas zakładano debiut wiosną, na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Aby udobruchać zawiedzionych fanów, wydawca opublikował nowy materiał z rozgrywki, prezentujący odświeżony poziom Flying Battery Zone.

Sonic Mania to dość skomplikowana współpraca Segi, Headcannon, PagodaWest Games oraz Christiana Whiteheada z Australii.

Produkcja nawiąże do klasycznych odsłon serii, oferując odświeżone wersje etapów z poprzednich części cyklu, ale także całkiem nowe lokacje.

Jednocześnie dowiedzieliśmy, że ujawnione jakiś czas temu Project Sonic 2017 otrzymało ostateczny tytuł - Sonic Forces. Ta produkcja to już trójwymiarowa i bardziej „nowoczesna” platformówka, z czym seria dotychczas nie radziła sobie zbyt dobrze.

Poniżej znaleźć można pierwszy publiczny pokaz z imprezy SXSW, zarejestrowany cyfrowym jeżem. Sega ma dzisiaj opublikować oficjalny materiał - gdy tak się stanie, podmienimy wideo.

Sonic Forces zadebiutuje w czwartym kwartale obecnego roku na PC, PS4, Xbox One i Switch. Za ten projekt odpowiada już tylko Sega, a konkretnie zespół o wiele mówiącej nazwie Sonic Team.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...