Eurogamer.pl

Polskie Shadow Warrior 2 ukaże się wiosną na PS4 i Xbox One

Jest też darmowe DLC.

„Jeśli wszystko pójdzie dobrze”, polska strzelanka Shadow Warrior 2 ukaże się wiosną tego roku na PS4 i Xbox One, po debiucie na PC w październiku.

1

Tylko nie króliki!

Premierę na konsolach dotychczas zakładano na początek obecnego roku, więc można mówić o drobnym opóźnieniu - choć nigdy nie podano konkretnej daty.

Także teraz wszystko nie jest jeszcze jasne:

„Shadow Warrior 2 trafi na PS4 i Xbox One wiosną, jeśli wszystko pójdzie dobrze z certyfikacją” - napisano na Twitterze. Nowe wydania uwzględnią wszystkie dodatki DLC.

Jeśli o rozszerzeniach mowa, to wczoraj produkcja Flying Wild Hog wzbogaciła się na PC o pierwszą część darmowego Bounty Hunt, oferującego 14 misji, 2 bronie oraz 4 nowe umiejętności. Jest nawet trailer:

„Świetny sequel. Nawet denerwujące momentami dialogi i scenki nie są w stanie przesłonić radości z walki. Fani strzelania i cięcia mieczami w zręcznościowym i dynamicznym stylu nie powinni tej gry przegapić” - napisał Mateusz w recenzji Shadow Warrior 2.

Sednem zabawy ponownie jest walka z demonami. Sequel wydanej w 2013 roku produkcji to więcej rodzajów przeciwników i więcej broni - od wyrzutni laserowej, przez strzelbę, po łuk, dwa miecze i ostre szpony.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...